TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De nederlaag tegen Atlético Madrid was even terecht als ongelukkig. Mede door twee eigen doelpunten ging Feyenoord in eigen huis met 1-3 onderuit. Wat nu rest is de Europa League, want het is al zeker dat de Rotterdammers op de derde plek in de groep eindigen. Vanavond wacht het laatste groepsduel, uit tegen Celtic.
De Schotse kampioen behaalde slechts 1 punt en is na de winter niet meer Europees actief. Voor Feyenoord staat er, naast de gebruikelijke winstpremies, niet veel meer op het spel. Wel is het een mooie kans om te laten zien dat de ploeg van Arne Slot het niveau van Celtic is ontstegen. Spelers als Justin Bijlow, Lutsharel Geertruida en Santiago Giménez kunnen zich na hun matige wedstrijd tegen Atlético nog één keer laten zien op het hoogste niveau.
Celtic FC. vs Feyenoord is op 13 december vanaf 21:00 uur te zien op RTL7.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk