TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor Feyenoord is het treffen met Lazio Roma in de UEFA Champions League een weerzien met een oude bekende. De Rotterdammers troffen de Italianen vorig seizoen in de groepsfase van de Europa League. In het cruciale laatste groepsduel wist Feyenoord met 1-0 te winnen en daarmee werd het groepshoofd. Santiago Giménez was met zijn doelpunt de matchwinner en trainer Arne Slot zal dan ook erg opgelucht zijn dat zijn spits er vandaag na twee wedstrijden schorsing weer bij is.
Bij de gasten is het oppassen voor Ivan Provedel. De doelman ging in de eerste speelronde mee naar voren en maakte in blessuretijd de gelijkmaker tegen Atletico Madrid. De Romeinen zijn sowieso meester in het scoren van late doelpunten, want ze wisten de wedstrijd tegen Celtic in de absolute slotfase te winnen.
Feyenoord vs. Lazio is op woensdag 25 oktober vanaf 18:45 uur te zien op RTL7.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
