TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Feyenoord speelt tegen Elfsborg in de laatste kwalificatieronde van de UEFA Conference League. Vitesse moet op bezoek bij het Belgische Anderlecht.
Feyenoord wist de laatste kwalificatieronde van de UEFA Conference League te bereiken door FC Drita uit Kosovo en FC Luzern uit Zwitserland te verslaan. Nu moet de formatie van Arne Slot het afmaken tegen de Zweden zodat de Rotterdammers alsnog in Europa actief zijn komend seizoen. Met het vertrouwen zit het bij Feyenoord wel goed. De seizoensopener tegen Willem II werd afgelopen zondag met 0-4 gewonnen in Tilburg.
Vitesse kan de voetbalavond een nog mooier Nederlands tintje geven. Zij krijgen het waarschijnlijk wat zwaarder voor de kiezen met een uitwedstrijd bij Anderlecht. De Belgische topclub heeft dit seizoen de beschikking over Joshua Zirkzee. De Nederlandse spits is gehuurd van Bayern München en maakte afgelopen weekeinde zijn debuut in de competitie. In het duel met Cercle Brugge scoorde hij direct twee keer waardoor Anderlecht met 1-2 won. Vitesse is dus gewaarschuwd.
Dit is 'm dan: de trailer van het laatste seizoen van Dertigers
11:30Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden