TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Feyenoord speelt tegen Elfsborg in de laatste kwalificatieronde van de UEFA Conference League. Vitesse moet op bezoek bij het Belgische Anderlecht.
Feyenoord wist de laatste kwalificatieronde van de UEFA Conference League te bereiken door FC Drita uit Kosovo en FC Luzern uit Zwitserland te verslaan. Nu moet de formatie van Arne Slot het afmaken tegen de Zweden zodat de Rotterdammers alsnog in Europa actief zijn komend seizoen. Met het vertrouwen zit het bij Feyenoord wel goed. De seizoensopener tegen Willem II werd afgelopen zondag met 0-4 gewonnen in Tilburg.
Vitesse kan de voetbalavond een nog mooier Nederlands tintje geven. Zij krijgen het waarschijnlijk wat zwaarder voor de kiezen met een uitwedstrijd bij Anderlecht. De Belgische topclub heeft dit seizoen de beschikking over Joshua Zirkzee. De Nederlandse spits is gehuurd van Bayern München en maakte afgelopen weekeinde zijn debuut in de competitie. In het duel met Cercle Brugge scoorde hij direct twee keer waardoor Anderlecht met 1-2 won. Vitesse is dus gewaarschuwd.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'