TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na een aantal weken winterstop moet Ajax op deze donderdag 15 februari weer aan de bak in strijd om de Europa League. Het is voor de Amsterdammers dan wel te hopen dat ze het hier beter doen dan in de Eredivisie, want met een verschil van 24 punten ten opzichte van de nummer één lijkt een overwinning in de Nederlandse competitie vrijwel onmogelijk. Een overwinning op Europees niveau zou het vertrouwen enigszins kunnen vergroten.
Er staat hen nog wat te wachten: een strijd tegen FK Bodø/Glimt, de regerend kampioen van Noorwegen. Voetballer Jens Petter Hauge kijkt er in ieder geval enorm naar uit. "Ik ben hier nog maar iets meer dan een week, maar ik heb gemerkt dat de spelers en staf zeer gemotiveerd zijn en geloven dat er een goede prestatie en een goed resultaat kan neergezet kan worden", stelde de aanvaller op de website van de Noorse club. "Voor ons is dit een kans om te schitteren."
Wil je niets missen? Ajax vs. FK Bodø/Glimt wordt op donderdag 15 februari om 21:00 uur live uitgezonden op Veronica en via de bovenstaande livestream.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen