TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het zat FC Twente vorige week niet bepaald mee. De club uit Enschede verloor met 5-1 van Fenerbahçe en staat deze week dus voor een haast onmogelijke uitdaging. Als ze de groepsfase van de UEFA Conference League 2023 nog willen halen, moeten ze met meer dan 4 punten verschil weten te winnen van de Turkse topclub.
Dat is op zich al een hele uitdaging, maar dat is niet het enige waar de club momenteel mee moet dealen. Mees Hilgers doet niet mee vanwege een liesblessure, Youri Regeer is geschorst vanwege een rode kaart en ook is het onwaarschijnlijk dat Joshua Brenet van de partij is. Er gaan momenteel geruchten dat die laatste druk bezig is met een overstap naar het buitenland.
Desondanks houdt trainer Joseph Oosting de hoop erin voor deze match tegen Fenerbahçe. "De lijn van de eerste helft uit de heenwedstrijd willen we doortrekken. Op de training was afgelopen week te zien dat we nog steeds in goede vorm zijn", zo stelt hij in aanloop hiernaartoe. "We hadden vreugde, plezier en geloof in ons voetbal. Daar staan we voor."
Of het FC Twente lukt om te winnen, zie je donderdag 31 augustus vanaf 19:00 uur via SBS9.
Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle