TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het zat FC Twente vorige week niet bepaald mee. De club uit Enschede verloor met 5-1 van Fenerbahçe en staat deze week dus voor een haast onmogelijke uitdaging. Als ze de groepsfase van de UEFA Conference League 2023 nog willen halen, moeten ze met meer dan 4 punten verschil weten te winnen van de Turkse topclub.
Dat is op zich al een hele uitdaging, maar dat is niet het enige waar de club momenteel mee moet dealen. Mees Hilgers doet niet mee vanwege een liesblessure, Youri Regeer is geschorst vanwege een rode kaart en ook is het onwaarschijnlijk dat Joshua Brenet van de partij is. Er gaan momenteel geruchten dat die laatste druk bezig is met een overstap naar het buitenland.
Desondanks houdt trainer Joseph Oosting de hoop erin voor deze match tegen Fenerbahçe. "De lijn van de eerste helft uit de heenwedstrijd willen we doortrekken. Op de training was afgelopen week te zien dat we nog steeds in goede vorm zijn", zo stelt hij in aanloop hiernaartoe. "We hadden vreugde, plezier en geloof in ons voetbal. Daar staan we voor."
Of het FC Twente lukt om te winnen, zie je donderdag 31 augustus vanaf 19:00 uur via SBS9.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis