TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het zat FC Twente vorige week niet bepaald mee. De club uit Enschede verloor met 5-1 van Fenerbahçe en staat deze week dus voor een haast onmogelijke uitdaging. Als ze de groepsfase van de UEFA Conference League 2023 nog willen halen, moeten ze met meer dan 4 punten verschil weten te winnen van de Turkse topclub.
Dat is op zich al een hele uitdaging, maar dat is niet het enige waar de club momenteel mee moet dealen. Mees Hilgers doet niet mee vanwege een liesblessure, Youri Regeer is geschorst vanwege een rode kaart en ook is het onwaarschijnlijk dat Joshua Brenet van de partij is. Er gaan momenteel geruchten dat die laatste druk bezig is met een overstap naar het buitenland.
Desondanks houdt trainer Joseph Oosting de hoop erin voor deze match tegen Fenerbahçe. "De lijn van de eerste helft uit de heenwedstrijd willen we doortrekken. Op de training was afgelopen week te zien dat we nog steeds in goede vorm zijn", zo stelt hij in aanloop hiernaartoe. "We hadden vreugde, plezier en geloof in ons voetbal. Daar staan we voor."
Of het FC Twente lukt om te winnen, zie je donderdag 31 augustus vanaf 19:00 uur via SBS9.
Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk