TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het zat FC Twente vorige week niet bepaald mee. De club uit Enschede verloor met 5-1 van Fenerbahçe en staat deze week dus voor een haast onmogelijke uitdaging. Als ze de groepsfase van de UEFA Conference League 2023 nog willen halen, moeten ze met meer dan 4 punten verschil weten te winnen van de Turkse topclub.
Dat is op zich al een hele uitdaging, maar dat is niet het enige waar de club momenteel mee moet dealen. Mees Hilgers doet niet mee vanwege een liesblessure, Youri Regeer is geschorst vanwege een rode kaart en ook is het onwaarschijnlijk dat Joshua Brenet van de partij is. Er gaan momenteel geruchten dat die laatste druk bezig is met een overstap naar het buitenland.
Desondanks houdt trainer Joseph Oosting de hoop erin voor deze match tegen Fenerbahçe. "De lijn van de eerste helft uit de heenwedstrijd willen we doortrekken. Op de training was afgelopen week te zien dat we nog steeds in goede vorm zijn", zo stelt hij in aanloop hiernaartoe. "We hadden vreugde, plezier en geloof in ons voetbal. Daar staan we voor."
Of het FC Twente lukt om te winnen, zie je donderdag 31 augustus vanaf 19:00 uur via SBS9.
De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'
20:04'Op deze datum start de serie Kees Flodder'