TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Feyenoord ging eind september nog zo voortvarend te werk: de Rotterdammers kwamen nog voor de 25e minuut op een 2-0 voorsprong tegen de club uit Praag. Maar helaas was die enorme voorsprong van korte duur. In de tweede helft moesten ze namelijk een doelpunt van de tegenpartij incasseren en kwam de stand uiteindelijk op een 2-1.
Na vier wedstrijden is Feyenoord met 10 punten de leider in het poule E, op de voet gevolgd door Slavia Praag met 6 punten en Maccabi Haifa met 4. De hekkensluiter is FC Union Berlin met slechts twee punten.
Alleen de groepswinnaar plaatst zich voor de laatste zestien en den nummer twee speelt in een tussenronde een tweeluik met de nummers drie uit de Europa League. Feyenoord hoeft dus minimaal een gelijkspel te behalen tegen Slavia Praag om als winnaar uit de bus te rollen.
De Feyenoorders hoeven dat in ieder geval niet alleen te doen. Een grote groep supporters is afgereisd naar de Tsjechische stad om hun club te supporten. Een deel daarvan kreeg onderweg nog een grote verrassing: niemand minder dan koning Willem-Alexander, die toch bekend staat als Ajax-fan, werd gespot als co-piloot bij de vlucht naar Praag. "Ik denk oprecht dat hij nu voor Feyenoord is" grapte een supporter tegen RTV Rijnmond.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy
08:58Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026