TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Feyenoord ging eind september nog zo voortvarend te werk: de Rotterdammers kwamen nog voor de 25e minuut op een 2-0 voorsprong tegen de club uit Praag. Maar helaas was die enorme voorsprong van korte duur. In de tweede helft moesten ze namelijk een doelpunt van de tegenpartij incasseren en kwam de stand uiteindelijk op een 2-1.
Na vier wedstrijden is Feyenoord met 10 punten de leider in het poule E, op de voet gevolgd door Slavia Praag met 6 punten en Maccabi Haifa met 4. De hekkensluiter is FC Union Berlin met slechts twee punten.
Alleen de groepswinnaar plaatst zich voor de laatste zestien en den nummer twee speelt in een tussenronde een tweeluik met de nummers drie uit de Europa League. Feyenoord hoeft dus minimaal een gelijkspel te behalen tegen Slavia Praag om als winnaar uit de bus te rollen.
De Feyenoorders hoeven dat in ieder geval niet alleen te doen. Een grote groep supporters is afgereisd naar de Tsjechische stad om hun club te supporten. Een deel daarvan kreeg onderweg nog een grote verrassing: niemand minder dan koning Willem-Alexander, die toch bekend staat als Ajax-fan, werd gespot als co-piloot bij de vlucht naar Praag. "Ik denk oprecht dat hij nu voor Feyenoord is" grapte een supporter tegen RTV Rijnmond.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen