TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Feyenoord ging eind september nog zo voortvarend te werk: de Rotterdammers kwamen nog voor de 25e minuut op een 2-0 voorsprong tegen de club uit Praag. Maar helaas was die enorme voorsprong van korte duur. In de tweede helft moesten ze namelijk een doelpunt van de tegenpartij incasseren en kwam de stand uiteindelijk op een 2-1.
Na vier wedstrijden is Feyenoord met 10 punten de leider in het poule E, op de voet gevolgd door Slavia Praag met 6 punten en Maccabi Haifa met 4. De hekkensluiter is FC Union Berlin met slechts twee punten.
Alleen de groepswinnaar plaatst zich voor de laatste zestien en den nummer twee speelt in een tussenronde een tweeluik met de nummers drie uit de Europa League. Feyenoord hoeft dus minimaal een gelijkspel te behalen tegen Slavia Praag om als winnaar uit de bus te rollen.
De Feyenoorders hoeven dat in ieder geval niet alleen te doen. Een grote groep supporters is afgereisd naar de Tsjechische stad om hun club te supporten. Een deel daarvan kreeg onderweg nog een grote verrassing: niemand minder dan koning Willem-Alexander, die toch bekend staat als Ajax-fan, werd gespot als co-piloot bij de vlucht naar Praag. "Ik denk oprecht dat hij nu voor Feyenoord is" grapte een supporter tegen RTV Rijnmond.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'