TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Feyenoord ging eind september nog zo voortvarend te werk: de Rotterdammers kwamen nog voor de 25e minuut op een 2-0 voorsprong tegen de club uit Praag. Maar helaas was die enorme voorsprong van korte duur. In de tweede helft moesten ze namelijk een doelpunt van de tegenpartij incasseren en kwam de stand uiteindelijk op een 2-1.
Na vier wedstrijden is Feyenoord met 10 punten de leider in het poule E, op de voet gevolgd door Slavia Praag met 6 punten en Maccabi Haifa met 4. De hekkensluiter is FC Union Berlin met slechts twee punten.
Alleen de groepswinnaar plaatst zich voor de laatste zestien en den nummer twee speelt in een tussenronde een tweeluik met de nummers drie uit de Europa League. Feyenoord hoeft dus minimaal een gelijkspel te behalen tegen Slavia Praag om als winnaar uit de bus te rollen.
De Feyenoorders hoeven dat in ieder geval niet alleen te doen. Een grote groep supporters is afgereisd naar de Tsjechische stad om hun club te supporten. Een deel daarvan kreeg onderweg nog een grote verrassing: niemand minder dan koning Willem-Alexander, die toch bekend staat als Ajax-fan, werd gespot als co-piloot bij de vlucht naar Praag. "Ik denk oprecht dat hij nu voor Feyenoord is" grapte een supporter tegen RTV Rijnmond.
Jette van der Meij voelt 'vrijheid' na exit GTST: 'Ik heb het met hart en ziel gedaan'
10:47Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht
08:33Met deze BN'ers start Johnny de Mol zijn nieuwe tv-quiz Pokerface