TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ajax krijgt acht wedstrijden om zich te bewijzen in de Europa League. Net als de Champions League hanteert ook dit toernooi nu een ranglijst van 36 clubs. De Amsterdammers beginnen in een uitverkochte Arena tegen Besiktas, dat zesde eindigde in Turkije. Dat was onder de oude trainer, inmiddels zwaait Giovanni van Bronckhorst de scepter in Istanboel.
Ajax verwelkomde ondertussen Wout Weghorst, een spits die van de spotlights houdt. Vraag is of de ijverige aanvaller kan leven met een reserverol achter Brian Brobbey. Juist tegen Besiktas zal Weghorst zich willen laten zien. In 2022 speelde hij een half jaartje in Turkse dienst, en scoorde acht keer in zestien duels. Zou Weghorst durven juichen als hij vanavond tegen zijn oude club de winnende maakt?
Ajax vs. Besiktas zie je op donderdag 26 september vanaf 21:00 uur op Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene