TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ajax had dit seizoen het liefst in de Champions League gespeeld, maar na de derde plek van afgelopen seizoen zit er niet meer in dan de Europa League. Daarin heeft het over tegenstand niets te klagen: met Olympique de Marseille, Brighton en AEK Athene treft Ajax ploegen die het toernooi zomaar zouden kunnen winnen.
Lees ook: AZ trapt groepsfase UEFA Conference League 2023 af tegen HŠK Zrinjski
De openingswedstrijd is thuis tegen Marseille en dat kan nog weleens spannend worden. Olympique Marseille is namelijk negenvoudig landskampioen en eenmaal Champions League-winnaar en is daarmee een zeer geduchte tegenstanders voor de Amsterdammers.
Datzelfde geldt overigens voor de andere groepsgenoten. "Ik lees dat onze groep al de poule des doos wordt genoemd. Ik houd wel van uitdagingen. Brighton was de grote verrassing. Guardiola vindt ze soms het beste voetbal van Engeland spelen. Dat zegt wel iets. Olympique Marseille heeft ook een sterke ploeg en AEK Athene stond afgelopen week met een voet in de Champions League toen ze alsnog door Antwerp werden uitgeschakeld", aldus Ajax-coach Maurice Steijn. "Een pittige loting."
Benieuwd of Ajax desondanks toch weet te winnen? De Europa League-wedstrijd tussen Ajax en Olympique Marseille is op 21 september vanaf 21:00 uur te zien op Veronica.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight