TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ajax had het slechter kunnen treffen in de tussenronde van de Europa League. De Amsterdammers strijden in een tweeluik met het Brusselse Union om een plek in de achtste finales die vanaf maart worden gespeeld. Ajax speelt vanavond thuis in de eigen Johan Cruijff ArenA en is lekker op dreef: de eerste wedstrijd tegen Union wisten ze met 0-2 te winnen.
FC Twente moet ondertussen naar het noorden van Noorwegen voor een uitwedstrijd tegen Bodo Glimt en daar zal het nog bitter koud zijn. Toch staan ook zij op voorsprong: vorige week wisten de Twentenaren met 2-1 te winnen.
Heel wat heter, en daarom niet minder lastig, is het uitduel van AZ. De Alkmaarders moeten op bezoek in Istanboel tegen Galatasaray. En die ploeg aan de Bosporus weet zich geruggensteund door een fanatieke aanhang. Beide ploegen speelden in de poulefase ook al tegen elkaar: eind november werd het 1-1 dankzij een vroege goal van Sven Mijnans. Vorige week zag het er heel anders uit: AZ won met 4-1!
De wedstrijden van AZ, FC Twente en Ajax worden allemaal gespeeld op donderdag 20 februari 2025: Galatasaray - AZ en Bodo Glimt - FC Twente zie je vanaf 18:45 uur op Ziggo Sport. Ajax - Union staat vanaf 21:00 uur gepland.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten