TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Drie Nederlandse ploegen gaan in de UEFA Europa League op voor hun vierde groepswedstrijd. PSV krijgt bezoek van het Zwitserse FC Zürich, AZ speelt op Cyprus tegen Apollon Limassol en Feyenoord ontvangt in de Kuip FC Midtjylland uit Denemarken.
De Rotterdammers haalden in de vorige thuiswedstrijd keihard uit. Het Oostenrijkse Sturm Graz werd met maar liefst 6-0 verslagen. De tegenstander van vandaag zorgde deze poulefase voor een zo mogelijk nog grotere stunt: de Denen wonnen met 5-1 van het grote Lazio Roma, dat eerder nog veel te sterk was voor Feyenoord. Door deze resultaten doen beide ploegen volop mee voor plaatsing voor de volgende ronde. Er staat vanavond dus meer dan alleen de eer op het spel. Hoe dan ook, gezien de voorgaande resultaten lijken doelpunten gegarandeerd.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'