TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Er mogen dan helemaal geen Nederlandse clubs meer actief zijn in de Europese competities, landgenoten zeker nog wel. Wat te denken van de kwartfinalewedstrijd in de Europa League tussen Liverpool en Atalanta Bergamo? Bij de Engelsen staan Virgil van Dijk, Cody Gakpo en Ryan Gravenberch onder contract, bij de Italianen Teun Koopmeiners, Marten de Roon, Hans Hateboer en Mitchel Bakker.
Of ze op Anfield allemaal aan de aftrap verschijnen, is de vraag, maar Van Dijk is dé rots in de branding van de Liverpooldefensie en Koopmeiners heeft dit seizoen voor Atalanta al meer dan tien keer gescoord en weet zich in de belangstelling van topclub Juventus. Liverpool is dé favoriet om de Europa League te winnen en heeft ook nog volop kans om landskampioen te worden.
Benieuwd wie deze strijd wint? Kijk dan op donderdag 11 april vanaf 20:55 uur naar de livestream hierboven of schakel op televisie over naar Veronica.
Nieuwe serie Rust en Vreugd met Annet Malherbe is vanaf dan te zien
13:28Dit programma vervangt We Zijn Er Bijna! op NPO1
12:47Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs
12:10Johan Derksen: 'Koninklijke familie, stop met dat lullige gezwaai'
10:39Deze ster vormt een presentatieduo met Jan Smit tijdens het Gouden Televizier-Ring Gala 2025