TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De vraag is nog of dat gaat lukken.
Het zal voor de ploeg uit Amsterdam wel even schakelen zijn. Ajax doet vrijwel altijd een poging om deel te nemen aan de Champions League, maar dat gaat dit jaar niet op. De ploeg uit Amsterdam eindigde in het seizoen van 2022 - 2023 pas achter Feyenoord en PSV en werd daarmee derde in de Eredivisie. Hiermee plaatsten ze zich automatisch voor de voorronde van de UEFA Europa League.
Wel hoeven ze maar een tegenstander te verslaan en dat is Ludogorets, een Bulgaarse voetbalclub uit Razgrad. Deze ploeg wist afgelopen week nog met 5-1 te winnen van FC Astana en zich daarmee te plaatsen voor deze match.
Mocht Ajax Ludogorets deze week niet kunnen verslaan, is er nog geen man overboord. De return vindt volgende week plaats in de Johan Cruijff Arena. De winnaar van de twee ontmoetingen gaat door naar de poulefase van de UEFA Europa League.
The Winner Takes It All krijgt tweede seizoen: 'Geef je op'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, The winner takes it all, Spies in Disguise
22:13Suzan en Britt zorgen voor kippenvelmoment met spontaan duet in The Voice of Holland
15:17Susanna Klibansky over nieuwe acteerklus: 'Natuurlijk heb ik meteen 'ja' gezegd'
14:04Geen totale kaalslag bij de NPO: misschien toch hoop voor Kassa, Rail Away of Carrie op Vrijdag?