TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De vraag is nog of dat gaat lukken.
Het zal voor de ploeg uit Amsterdam wel even schakelen zijn. Ajax doet vrijwel altijd een poging om deel te nemen aan de Champions League, maar dat gaat dit jaar niet op. De ploeg uit Amsterdam eindigde in het seizoen van 2022 - 2023 pas achter Feyenoord en PSV en werd daarmee derde in de Eredivisie. Hiermee plaatsten ze zich automatisch voor de voorronde van de UEFA Europa League.
Wel hoeven ze maar een tegenstander te verslaan en dat is Ludogorets, een Bulgaarse voetbalclub uit Razgrad. Deze ploeg wist afgelopen week nog met 5-1 te winnen van FC Astana en zich daarmee te plaatsen voor deze match.
Mocht Ajax Ludogorets deze week niet kunnen verslaan, is er nog geen man overboord. De return vindt volgende week plaats in de Johan Cruijff Arena. De winnaar van de twee ontmoetingen gaat door naar de poulefase van de UEFA Europa League.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?