TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De vraag is nog of dat gaat lukken.
Het zal voor de ploeg uit Amsterdam wel even schakelen zijn. Ajax doet vrijwel altijd een poging om deel te nemen aan de Champions League, maar dat gaat dit jaar niet op. De ploeg uit Amsterdam eindigde in het seizoen van 2022 - 2023 pas achter Feyenoord en PSV en werd daarmee derde in de Eredivisie. Hiermee plaatsten ze zich automatisch voor de voorronde van de UEFA Europa League.
Wel hoeven ze maar een tegenstander te verslaan en dat is Ludogorets, een Bulgaarse voetbalclub uit Razgrad. Deze ploeg wist afgelopen week nog met 5-1 te winnen van FC Astana en zich daarmee te plaatsen voor deze match.
Mocht Ajax Ludogorets deze week niet kunnen verslaan, is er nog geen man overboord. De return vindt volgende week plaats in de Johan Cruijff Arena. De winnaar van de twee ontmoetingen gaat door naar de poulefase van de UEFA Europa League.
Partnerbijdrage
Dit is wanneer we een nieuw seizoen van Miljoenenjacht op tv kunnen verwachten
10:04Wilfred Genee reageert op duw van Arjen Robben: ‘Ik dacht dat het een grap was’
10:00Je kunt nu stemmen voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026!
08:32Welk programma vervangt Only Joling op RTL 4?
07:43De TV van gisteren: Prima start voor Heel Holland Bakt Elke Dag