TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De vraag is nog of dat gaat lukken.
Het zal voor de ploeg uit Amsterdam wel even schakelen zijn. Ajax doet vrijwel altijd een poging om deel te nemen aan de Champions League, maar dat gaat dit jaar niet op. De ploeg uit Amsterdam eindigde in het seizoen van 2022 - 2023 pas achter Feyenoord en PSV en werd daarmee derde in de Eredivisie. Hiermee plaatsten ze zich automatisch voor de voorronde van de UEFA Europa League.
Wel hoeven ze maar een tegenstander te verslaan en dat is Ludogorets, een Bulgaarse voetbalclub uit Razgrad. Deze ploeg wist afgelopen week nog met 5-1 te winnen van FC Astana en zich daarmee te plaatsen voor deze match.
Mocht Ajax Ludogorets deze week niet kunnen verslaan, is er nog geen man overboord. De return vindt volgende week plaats in de Johan Cruijff Arena. De winnaar van de twee ontmoetingen gaat door naar de poulefase van de UEFA Europa League.
Niels van der Laan en Jeroen Woe uitgeroepen tot Mediapersonen van het Jaar
14:53Seizoen 2 van Het Gouden Uur komt ook op televisie
14:31Vervolg op de populaire thrillerserie De Ring op komst
14:02Boosheid in De Bondgenoten: 'Gebruik die woorden niet'
13:40De streamingtip van de week: Hjem Til Jul seizoen 3