TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het gedenkwaardige EK in Duitsland van afgelopen zomer gaat het vizier bij Oranje op de Nations League. De ploeg van Ronald Koeman zit in een poule met aartsrivaal Duitsland, Hongarije en Bosnië en Herzegovina. Vanavond is de aftrap van de groepsfase als het Nederlands elftal in Eindhoven de Bosniërs ontvangt.
Koeman kiest, met het oog op de toekomst, daarbij voor een aantal nieuwe namen. Marten de Roon, Georginio Wijnaldum en Daley Blind behoren niet langer tot de selectie en ook Memphis Depay ontbreekt deze interlandperiode.
“Voor hem geldt dat hij eerst weer een club moet vinden voor hij bij ons weer in beeld komt”, aldus de bondscoach op de site van de KNVB. Grote talenten als Bart Verbruggen, Micky van de Ven en Joshua Zirkzee zijn er wel bij.
De Nations League-wedstrijd tussen Nederland en Bosnië en Herzegovina zie je op zaterdag 7 september vanaf 20:45 uur op NPO 1.
Partnerbijdrage
Advent dag 24 I Win 2x2 bioscooptickets voor Vue Cinemas
14:41Sleepers krijgt een vierde en laatste seizoen
14:14De topserie Dag & Nacht krijgt een vierde seizoen!
13:43Eva Jinek sluit 2025 af met twee leuke specials
13:13Kijkers Een Huis Vol ergeren zich aan familie Bakhcha