TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het gedenkwaardige EK in Duitsland van afgelopen zomer gaat het vizier bij Oranje op de Nations League. De ploeg van Ronald Koeman zit in een poule met aartsrivaal Duitsland, Hongarije en Bosnië en Herzegovina. Vanavond is de aftrap van de groepsfase als het Nederlands elftal in Eindhoven de Bosniërs ontvangt.
Koeman kiest, met het oog op de toekomst, daarbij voor een aantal nieuwe namen. Marten de Roon, Georginio Wijnaldum en Daley Blind behoren niet langer tot de selectie en ook Memphis Depay ontbreekt deze interlandperiode.
“Voor hem geldt dat hij eerst weer een club moet vinden voor hij bij ons weer in beeld komt”, aldus de bondscoach op de site van de KNVB. Grote talenten als Bart Verbruggen, Micky van de Ven en Joshua Zirkzee zijn er wel bij.
De Nations League-wedstrijd tussen Nederland en Bosnië en Herzegovina zie je op zaterdag 7 september vanaf 20:45 uur op NPO 1.
Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'
10:59Robert uit De Bondgenoten krijgt keiharde boodschap van thuisfront: 'Achter je rug...'
09:39Waarom zijn er ineens geen nieuwe afleveringen meer te zien van Ik Vertrek?