TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de kraker tegen Frankrijk wacht Nederland de uitwedstrijd tegen Griekenland.
Oranje trof de Zuid-Europeanen in september ook al. In Eindhoven werd het een makkelijke avond, de 3-0 eindstand was voor rust al bereikt. Toch is het oppassen geblazen in Athene: de ploeg heeft al bijna twee jaar geen thuiswedstrijd verloren; in november 2021 was Spanje met 0-1 te sterk. Toen was John van ’t Schip nog bondscoach van de Grieken, begin 2022 nam Gustavo Poyet die rol over.
De kracht van zijn ploeg ligt bij de defensie, met Konstantinos Tsimikas (Liverpool), Konstantinos Mavropanos (West Ham) en keeper Odysseas Vlachodimos (Nottingham Forest) als sterspelers. Bij Oranje ontbreken de geblesseerde Frenkie de Jong en Memphis Depay.
De EK-kwalificatiewedstrijd tussen Griekenland en Nederland is op maandag 16 oktober rond 20:45 uur te zien op NPO1. Dat betekent automatisch dat The Biohack Project komt vervallen.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park