TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de eerste paar dagen van de Ronde van Spanje konden de sprinters lekker hun gang gaan op Nederlandse bodem, maar sinds het Vuelta-peloton in Spanje rondrijdt, valt er niet veel meer te juichen voor de rappe mannen. Ook de etappe van vrijdag is er een waar de sprinters enigszins tegenop kijken. Dat komt vooral omdat ze Puerto de San Glorio opmoeten, een beklimming van ruim 20 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van ongeveer 5 procent.
Volgens het rondeboek begint de beklimming op 106 kilometer na de start, maar vanaf kilometer 70 loopt het parcours al op. Na het bereiken van de top rijdt het peloton nog zo’n 65 kilometer op dalend en vlak terrein. De snelle mannen die na de Puerto de San Glorio nog van voren zitten, maken een goede kans op de ritzege.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar