TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het einde van het WK voetbal in Qatar nadert en op dit moment zijn er nog acht landen in de running om wereldkampioen te worden. Maar eerst moeten ze nog die kwartfinale doorkomen. Op deze tijden moet je weer klaar zitten dit weekend.
16:00 uur: Kroatië* - Brazilië: 1-1 (strafschoppen)
20:00 uur: Nederland – Argentinië: 2-2 (strafschoppen)
16:00 uur: Marokko* – Portugal: 1-0
20:00 uur: Engeland – Frankrijk*: 1-2
De vier landen die winnen kwalificeren zich voor de halve finale. Deze wedstrijden worden gespeeld op dinsdag 13 december en woensdag 14 december. Beide wedstrijden worden gespeeld om 20:00 uur.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden