TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Dinsdag werd de Ronde van Vlaanderen (5 april) nog afgelast. Eerder ging er al een streep door de voorjaarsklassiekers Parijs-Roubaix (12 april), de Waalse Pijl (22 april) en Luik-Bastenaken-Luik (26 april). Woensdag kwamen daar de Nederlandse klassieker Amstel Gold Race (19 april), de Scheldeprijs (8 april) en Brabantse Pijl (15 april) nog eens bij.
Naast de eendaagse wedstrijden is ook de Giro d’Italia uitgesteld en het is nog maar de vraag of de Tour de France en de Vuelta doorgang vinden. Donderdag 19 maart zendt Eurosport daarom herhalingen uit van eerder verreden wedstrijden. De zender begint om 11:30 uur met Omloop het Nieuwsblad, waar het wielerseizoen mee wordt begonnen. Om 12:30 uur is het de beurt aan Kuurne-Brussel-Kuurne. Daarna ging alles op slot en kwam de wielerwereld stil te staan.
Vanaf 16:00 uur zijn de grote rondes aan de beurt. Net zoals op de wielerkalender start men met de Giro d’Italia, gevolgd door de Tour de France (17:00 uur) en de Vuelta (18:00 uur).
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'