TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mis niets over NOS WK voetbal: Nederland - Verenigde Staten. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Na de groepsfase zijn nu de 1/8e finales aan de beurt. Het land dat verliest ligt er meteen uit.
Nederland werd weliswaar groepswinnaar maar makkelijk hadden ze het zeker niet. De wedstrijden verliepen stroef en er zat weinig creativiteit het spel. Louis van Gaal verwacht dan ook een moeilijke wedstrijd tegen de Amerikanen. Hij vindt dat ze vooral heel fanatiek en scherp op de bal zitten.
Ook de Amerikanen zijn net als Oranje dit WK nog ongeslagen en kunnen het Oranje flink lastig gaan maken. Het is namelijk een taaie en fysieke ploeg met veel snelheid. Ten opzichte van het Nederlands elftal spelen ze de bal snel rond. Wellicht helpt dit de Oranjemannen ook wat meer in hun spel te komen.
Het is alleen nog de vraag of sterspeler bij de Amerikanen, Christian Pulisic, inzetbaar is. Hij raakte tijdens de wedstrijd tegen Iran geblesseerd en doet er nu alles aan om op tijd fit te zijn.
Nederland vs. Verenigde Staten is vanmiddag vanaf 16:00 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien
14:55Goed nieuws voor voetbalfans: Ajax - PSV is dit weekend gratis te zien
14:33Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video
13:44Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'