TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de groepsfase zijn nu de 1/8e finales aan de beurt. Het land dat verliest ligt er meteen uit.
Nederland werd weliswaar groepswinnaar maar makkelijk hadden ze het zeker niet. De wedstrijden verliepen stroef en er zat weinig creativiteit het spel. Louis van Gaal verwacht dan ook een moeilijke wedstrijd tegen de Amerikanen. Hij vindt dat ze vooral heel fanatiek en scherp op de bal zitten.
Ook de Amerikanen zijn net als Oranje dit WK nog ongeslagen en kunnen het Oranje flink lastig gaan maken. Het is namelijk een taaie en fysieke ploeg met veel snelheid. Ten opzichte van het Nederlands elftal spelen ze de bal snel rond. Wellicht helpt dit de Oranjemannen ook wat meer in hun spel te komen.
Het is alleen nog de vraag of sterspeler bij de Amerikanen, Christian Pulisic, inzetbaar is. Hij raakte tijdens de wedstrijd tegen Iran geblesseerd en doet er nu alles aan om op tijd fit te zijn.
Nederland vs. Verenigde Staten is vanmiddag vanaf 16:00 uur te zien op NPO1.
Tijl Beckand is terug met De Verraders: 'De beste speler opent de aanval'
09:49Nikkie de Jager was bijna duo met Cornald Maas bij Songfestival
09:03Hilarisch: Bejaard echtpaar onthult in Vandaag Inside actief seksleven: ‘Kan altijd de laatste keer wezen’
08:55El Che gaat in tegen Robert in De Bondgenoten: 'Je bent gewoon een slappe l*l'
08:48Video: Zangeres Anouk weigert auditie te doen voor selectiecommissie van het Songfestival