TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de groepsfase zijn nu de 1/8e finales aan de beurt. Het land dat verliest ligt er meteen uit.
Nederland werd weliswaar groepswinnaar maar makkelijk hadden ze het zeker niet. De wedstrijden verliepen stroef en er zat weinig creativiteit het spel. Louis van Gaal verwacht dan ook een moeilijke wedstrijd tegen de Amerikanen. Hij vindt dat ze vooral heel fanatiek en scherp op de bal zitten.
Ook de Amerikanen zijn net als Oranje dit WK nog ongeslagen en kunnen het Oranje flink lastig gaan maken. Het is namelijk een taaie en fysieke ploeg met veel snelheid. Ten opzichte van het Nederlands elftal spelen ze de bal snel rond. Wellicht helpt dit de Oranjemannen ook wat meer in hun spel te komen.
Het is alleen nog de vraag of sterspeler bij de Amerikanen, Christian Pulisic, inzetbaar is. Hij raakte tijdens de wedstrijd tegen Iran geblesseerd en doet er nu alles aan om op tijd fit te zijn.
Nederland vs. Verenigde Staten is vanmiddag vanaf 16:00 uur te zien op NPO1.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha