TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Klimmen en nog eens klimmen in deze dertiende etappe van de Ronde van Italië. De renners verteren ruim 5000 hoogtemeters verdeeld over drie beklimmingen. De finish is bergop in het Zwitserse skioord Crans-Montana.
Het kan overigens niet anders dan dat de klassementsmannen op die laatste hindernis met de billen bloot gaan. Ze klimmen ruim 13 kilometer met een gemiddelde stijging van zo’n 7 procent. Als een van de favorieten een slechte dag heeft, kan hij zomaar minuten verliezen. De grote vraag voorafgaand aan dit soort etappes is vooral: is het voor de vluchters of de klassementsmannen?
Na ongeveer 60 kilometer koers arriveert het peloton bij de eerste klim en dat lijkt een uitgelezen mogelijkheid voor de avonturiers om een grote kopgroep te formeren.
Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot