TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na een rustdag begint het peloton met verse benen aan de tweede week. Die kunnen ze op de 142 kilometer tussen Pompeii en de zware slotklim naar Cusano Mutri goed gebruiken. Het scenario van deze etappe laat zich vooraf uittekenen: op het vlakke eerste deel ontsnapt een groep renners. Die krijgt een voorsprong van enkele minuten.
Op de flanken van de slotklim ontspint zich vervolgens een kat-en-muisspel tussen klassementsrenners en hun knechten, en de ontsnapte avonturiers. Die zijn overigens zeker niet kansloos, want de Giro heeft de reputatie een goede koers voor avonturiers te zijn. Vorig jaar eindigde de helft van de ritten in winst van een vroege vluchter, met Nico Denz als succesvolste: de Duitser kwam tweemaal als eerste over de streep.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
Omroep MAX-programma Het Dorp keert terug op de buis
10:43Dit programma vervangt Help, Mijn Man Is Klusser! op RTL 4
10:00Jurre Geluk over het presenteren van Niet Klein te Krijgen: 'Ik wilde geen ramptoerist zijn'
09:26Video: Kees Tol reageert op ontevreden koppel uit vtwonen: ‘Ze krijgen geen nieuwe make-over’
08:00Carlo Boszhard had een mooi gesprek met Loretta Schrijver over The Masked Singer