TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is een eind fietsen van Avezzano naar Napels, 214 kilometer om precies te zijn. Daarmee is de negende etappe van deze Giro de een-na-langste van deze ronde. Zwaar is hij niet, al liggen in de slotfase vier klimmetjes. Er zit veel vloeibaar aardgesteente in de bodem, dat geregeld als lava naar boven komt en daarmee deze hoogteverschillen veroorzaakt.
In de verte zien de renners het belangrijkste bewijs van deze ondergrondse onrust in de regio liggen: de Vesuvius. Voor de kijkers een fraai gezicht, de renners boeit het minder. Die zijn al lang blij dat ze die vulkaan niet hoeven te beklimmen. In de volgende rit krijgen ze wel met de gevolgen van de Vesuvius te maken. Rit 10 start in Pompeï, de stad die tweeduizend jaar geleden onder de lava werd bedolven.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven