TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Deze zevende etappe in de Ronde van Italië is de langste rit van alle etappes in de Giro. De renners - die starten in Capua - verteren 218 kilometer en krijgen een extreem lange slotklim voorgeschoteld.
Vanaf de start gaat het heel licht omhoog en na 66 kilometer begint het echte klimmen. Daar liggen twee hindernissen, waarvan de tweede een klim van de tweede categorie naar Roccaraso is.
Als de renners boven zijn kunnen ze even op adem komen. Er volgt namelijk een lange afdaling en een vlak stuk totdat op ongeveer 50 kilometer van de finish de slotklim begint. Die bestaat eigenlijk uit twee delen: een klim naar Calascio (13 kilometer van 6 procent) en het slotstuk naar Campo Imperatore. Een deel van de laatste 2 kilometer stijgt met 13 procent.
Partnerbijdrage
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman