TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Deze zevende etappe in de Ronde van Italië is de langste rit van alle etappes in de Giro. De renners - die starten in Capua - verteren 218 kilometer en krijgen een extreem lange slotklim voorgeschoteld.
Vanaf de start gaat het heel licht omhoog en na 66 kilometer begint het echte klimmen. Daar liggen twee hindernissen, waarvan de tweede een klim van de tweede categorie naar Roccaraso is.
Als de renners boven zijn kunnen ze even op adem komen. Er volgt namelijk een lange afdaling en een vlak stuk totdat op ongeveer 50 kilometer van de finish de slotklim begint. Die bestaat eigenlijk uit twee delen: een klim naar Calascio (13 kilometer van 6 procent) en het slotstuk naar Campo Imperatore. Een deel van de laatste 2 kilometer stijgt met 13 procent.
Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade