TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Deze zevende etappe in de Ronde van Italië is de langste rit van alle etappes in de Giro. De renners - die starten in Capua - verteren 218 kilometer en krijgen een extreem lange slotklim voorgeschoteld.
Vanaf de start gaat het heel licht omhoog en na 66 kilometer begint het echte klimmen. Daar liggen twee hindernissen, waarvan de tweede een klim van de tweede categorie naar Roccaraso is.
Als de renners boven zijn kunnen ze even op adem komen. Er volgt namelijk een lange afdaling en een vlak stuk totdat op ongeveer 50 kilometer van de finish de slotklim begint. Die bestaat eigenlijk uit twee delen: een klim naar Calascio (13 kilometer van 6 procent) en het slotstuk naar Campo Imperatore. Een deel van de laatste 2 kilometer stijgt met 13 procent.
Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’
06:47Vanavond op TV: Roosen & Borst, Make up your mind, Ghost Rider
19:11Deze BN'ers doen mee aan de nieuwe RTL 4-spelshow Nederlands Domste
16:02Diederik Jekel en vrouw Eline verwachten tweede kind: 'We delen ons geluk met veel dankbaarheid'