TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Deze zevende etappe in de Ronde van Italië is de langste rit van alle etappes in de Giro. De renners - die starten in Capua - verteren 218 kilometer en krijgen een extreem lange slotklim voorgeschoteld.
Vanaf de start gaat het heel licht omhoog en na 66 kilometer begint het echte klimmen. Daar liggen twee hindernissen, waarvan de tweede een klim van de tweede categorie naar Roccaraso is.
Als de renners boven zijn kunnen ze even op adem komen. Er volgt namelijk een lange afdaling en een vlak stuk totdat op ongeveer 50 kilometer van de finish de slotklim begint. Die bestaat eigenlijk uit twee delen: een klim naar Calascio (13 kilometer van 6 procent) en het slotstuk naar Campo Imperatore. Een deel van de laatste 2 kilometer stijgt met 13 procent.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij