TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Deze zevende etappe in de Ronde van Italië is de langste rit van alle etappes in de Giro. De renners - die starten in Capua - verteren 218 kilometer en krijgen een extreem lange slotklim voorgeschoteld.
Vanaf de start gaat het heel licht omhoog en na 66 kilometer begint het echte klimmen. Daar liggen twee hindernissen, waarvan de tweede een klim van de tweede categorie naar Roccaraso is.
Als de renners boven zijn kunnen ze even op adem komen. Er volgt namelijk een lange afdaling en een vlak stuk totdat op ongeveer 50 kilometer van de finish de slotklim begint. Die bestaat eigenlijk uit twee delen: een klim naar Calascio (13 kilometer van 6 procent) en het slotstuk naar Campo Imperatore. Een deel van de laatste 2 kilometer stijgt met 13 procent.
Deze twee deelnemers maken ook hun opwachting in House of Villains
10:36Grote verandering voor Urk!-ster Mathilde
10:13Mike in laatste aflevering De Hanslers: 'Denise, je hebt dit zelf veroorzaakt'
10:00Jan Versteegh zou zelf ook wel mee willen doen aan No Way Back VIPS
08:58Weerbericht: 'Vrijdag meer sneeuw met zelfs een sneeuwjacht'