TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tijden dat er altijd een sprinter met de hoofdprijs vandoor ging in Milaan - San Remo, die zijn alweer even voorbij. Sterker nog, de laatste jaren gaat er meestal een echte klassiekerrenner als eerste over de streep in de Italiaanse kustplaats. Ook dit jaar zou dat kunnen, want niemand minder dan Tadej Pogacar heeft de zinnen gezet op dit eerste wielermonument van het jaar.
De koers is namelijk een van de weinige grote wedstrijden die hij niet heeft gewonnen. Hij kan de borst natmaken: op hem wachten een kleine 300 kilometer - waarmee het de langste eendagskoers op de kalender is - van de Noord-Italiaanse miljoenenstad naar de Rivièra. De route is vlak, maar zeker in het slotstuk zitten een paar venijnige klimmetjes. Mathieu van der Poel won vorig jaar.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?