TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tijden dat er altijd een sprinter met de hoofdprijs vandoor ging in Milaan - San Remo, die zijn alweer even voorbij. Sterker nog, de laatste jaren gaat er meestal een echte klassiekerrenner als eerste over de streep in de Italiaanse kustplaats. Ook dit jaar zou dat kunnen, want niemand minder dan Tadej Pogacar heeft de zinnen gezet op dit eerste wielermonument van het jaar.
De koers is namelijk een van de weinige grote wedstrijden die hij niet heeft gewonnen. Hij kan de borst natmaken: op hem wachten een kleine 300 kilometer - waarmee het de langste eendagskoers op de kalender is - van de Noord-Italiaanse miljoenenstad naar de Rivièra. De route is vlak, maar zeker in het slotstuk zitten een paar venijnige klimmetjes. Mathieu van der Poel won vorig jaar.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)