TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tijden dat er altijd een sprinter met de hoofdprijs vandoor ging in Milaan - San Remo, die zijn alweer even voorbij. Sterker nog, de laatste jaren gaat er meestal een echte klassiekerrenner als eerste over de streep in de Italiaanse kustplaats. Ook dit jaar zou dat kunnen, want niemand minder dan Tadej Pogacar heeft de zinnen gezet op dit eerste wielermonument van het jaar.
De koers is namelijk een van de weinige grote wedstrijden die hij niet heeft gewonnen. Hij kan de borst natmaken: op hem wachten een kleine 300 kilometer - waarmee het de langste eendagskoers op de kalender is - van de Noord-Italiaanse miljoenenstad naar de Rivièra. De route is vlak, maar zeker in het slotstuk zitten een paar venijnige klimmetjes. Mathieu van der Poel won vorig jaar.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd