TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Denemarken organiseert dit jaar de start van de Tour de France en doet dat met een 13 kilometer lange tijdrit door de Deense hoofdstad. De route in Kopenhagen is vlak, al zitten er wel flink wat lastige bochten in.
Het zit er dik in dat de eerste trui van de Ronde gaat naar een specialist in deze discipline. Op voorhand worden bijvoorbeeld Filippo Ganna en Wout van Aert genoemd, al hoopt het thuispubliek op een uitschieter van plaatselijke held Kasper Asgreen. De uitblinkers met een goede tijdrit in de benen zullen ook hun best doen, want elke seconde winst hier betekent extra marge in de bergen.
Sloveense talenten Tadej Pogacar en Primoz Roglic doen ook mee voor een topnotering. Al kennen ook zij bij een goede prestatie het Tour-adagium: Parijs is nog ver.
De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane
22:02Vraag van Fred in B&B Vol Liefde ontketent storm aan reacties van kijkers: 'Dit is toch van de zotte'
16:01Medisch Centrum West-actrice Marjolein Sligte overleden
14:07Make Up Your Mind onthult eerste beelden van nieuw seizoen met 34 BN'ers