TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Denemarken organiseert dit jaar de start van de Tour de France en doet dat met een 13 kilometer lange tijdrit door de Deense hoofdstad. De route in Kopenhagen is vlak, al zitten er wel flink wat lastige bochten in.
Het zit er dik in dat de eerste trui van de Ronde gaat naar een specialist in deze discipline. Op voorhand worden bijvoorbeeld Filippo Ganna en Wout van Aert genoemd, al hoopt het thuispubliek op een uitschieter van plaatselijke held Kasper Asgreen. De uitblinkers met een goede tijdrit in de benen zullen ook hun best doen, want elke seconde winst hier betekent extra marge in de bergen.
Sloveense talenten Tadej Pogacar en Primoz Roglic doen ook mee voor een topnotering. Al kennen ook zij bij een goede prestatie het Tour-adagium: Parijs is nog ver.
GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'