TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De wielrenners van de Tour de France Femmes stappen voor de tweede etappe op in Meaux, voor een rit van 135 kilometer naar Provins. Het parcours is net als de eerste dag vlak, maar toch kan de strijd om de bolletjestrui vandaag beginnen.
Al na 15 kilometer zijn de eerste punten te verdienen tijdens de beklimming van de zwaarste heuvel van de dag, de Côte de Tigeaux. Anderhalve kilometer met een stijgingspercentage van 4,7 procent.
Toch is ook de tweede etappe er weer voornamelijk een voor de sprinters, maar dan wel de snelle vrouwen die wel een hellinkje aankunnen. Het loopt richting de finish namelijk ook weer licht omhoog. De kenners verwachten nog geen grote verschillen tussen klassementsrenners als Annemiek van Vleuten, Demi Vollering en Elisa Longo Borghini.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
