TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De wielrenners van de Tour de France Femmes stappen voor de tweede etappe op in Meaux, voor een rit van 135 kilometer naar Provins. Het parcours is net als de eerste dag vlak, maar toch kan de strijd om de bolletjestrui vandaag beginnen.
Al na 15 kilometer zijn de eerste punten te verdienen tijdens de beklimming van de zwaarste heuvel van de dag, de Côte de Tigeaux. Anderhalve kilometer met een stijgingspercentage van 4,7 procent.
Toch is ook de tweede etappe er weer voornamelijk een voor de sprinters, maar dan wel de snelle vrouwen die wel een hellinkje aankunnen. Het loopt richting de finish namelijk ook weer licht omhoog. De kenners verwachten nog geen grote verschillen tussen klassementsrenners als Annemiek van Vleuten, Demi Vollering en Elisa Longo Borghini.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij