TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De wielrenners van de Tour de France Femmes stappen voor de tweede etappe op in Meaux, voor een rit van 135 kilometer naar Provins. Het parcours is net als de eerste dag vlak, maar toch kan de strijd om de bolletjestrui vandaag beginnen.
Al na 15 kilometer zijn de eerste punten te verdienen tijdens de beklimming van de zwaarste heuvel van de dag, de Côte de Tigeaux. Anderhalve kilometer met een stijgingspercentage van 4,7 procent.
Toch is ook de tweede etappe er weer voornamelijk een voor de sprinters, maar dan wel de snelle vrouwen die wel een hellinkje aankunnen. Het loopt richting de finish namelijk ook weer licht omhoog. De kenners verwachten nog geen grote verschillen tussen klassementsrenners als Annemiek van Vleuten, Demi Vollering en Elisa Longo Borghini.
Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland