TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De wielrenners van de Tour de France Femmes stappen voor de tweede etappe op in Meaux, voor een rit van 135 kilometer naar Provins. Het parcours is net als de eerste dag vlak, maar toch kan de strijd om de bolletjestrui vandaag beginnen.
Al na 15 kilometer zijn de eerste punten te verdienen tijdens de beklimming van de zwaarste heuvel van de dag, de Côte de Tigeaux. Anderhalve kilometer met een stijgingspercentage van 4,7 procent.
Toch is ook de tweede etappe er weer voornamelijk een voor de sprinters, maar dan wel de snelle vrouwen die wel een hellinkje aankunnen. Het loopt richting de finish namelijk ook weer licht omhoog. De kenners verwachten nog geen grote verschillen tussen klassementsrenners als Annemiek van Vleuten, Demi Vollering en Elisa Longo Borghini.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'