TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De wielrenners van de Tour de France Femmes stappen voor de tweede etappe op in Meaux, voor een rit van 135 kilometer naar Provins. Het parcours is net als de eerste dag vlak, maar toch kan de strijd om de bolletjestrui vandaag beginnen.
Al na 15 kilometer zijn de eerste punten te verdienen tijdens de beklimming van de zwaarste heuvel van de dag, de Côte de Tigeaux. Anderhalve kilometer met een stijgingspercentage van 4,7 procent.
Toch is ook de tweede etappe er weer voornamelijk een voor de sprinters, maar dan wel de snelle vrouwen die wel een hellinkje aankunnen. Het loopt richting de finish namelijk ook weer licht omhoog. De kenners verwachten nog geen grote verschillen tussen klassementsrenners als Annemiek van Vleuten, Demi Vollering en Elisa Longo Borghini.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:55Thomas uit B&B Vol Liefde krijgt er na de reünie flink van langs online
10:41Reünie B&B Vol Liefde 2026: dit zijn alle onthullingen
10:23Talpa belooft 'onverwachte twists' in vierde jaar De Bondgenoten
09:35Wanneer is Winter Vol Liefde weer op televisie te zien?