TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nu de eerste vier ritten van de Tour de France Femmes achter de rug zijn, komt Frankrijk eindelijk in zicht. Startplaats Bastenaken ligt nog in Wallonië, de eindstreep ligt 150 heuvelachtige kilometers verderop in het Franse Amnéville.
Voor Juliette Labous betekent dat eindelijk een thuiswedstrijd. De Française werd eerder dit jaar al nationaal kampioen op de weg en wordt gezien als de beste klassementsrenner van haar land.
De vorige twee Tours eindigde de renner van het Nederlandse Team dsm-firmenich-Post NL net naast het podium, dit jaar hoopt ze, met de steun van het publiek de laatste stap te zetten. “Die aanmoedigingen zijn heel fijn. Het motiveert me enorm als ik mensen mijn naam hoor roepen”, vertelde ze vorig jaar aan een Franse wielersite.
Wielrennen: Tour de France Femmes is op donderdag 15 augustus 2024 om 13:40 uur te zien op NPO 1.
De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026