TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nu de eerste vier ritten van de Tour de France Femmes achter de rug zijn, komt Frankrijk eindelijk in zicht. Startplaats Bastenaken ligt nog in Wallonië, de eindstreep ligt 150 heuvelachtige kilometers verderop in het Franse Amnéville.
Voor Juliette Labous betekent dat eindelijk een thuiswedstrijd. De Française werd eerder dit jaar al nationaal kampioen op de weg en wordt gezien als de beste klassementsrenner van haar land.
De vorige twee Tours eindigde de renner van het Nederlandse Team dsm-firmenich-Post NL net naast het podium, dit jaar hoopt ze, met de steun van het publiek de laatste stap te zetten. “Die aanmoedigingen zijn heel fijn. Het motiveert me enorm als ik mensen mijn naam hoor roepen”, vertelde ze vorig jaar aan een Franse wielersite.
Wielrennen: Tour de France Femmes is op donderdag 15 augustus 2024 om 13:40 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight