TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nu de eerste vier ritten van de Tour de France Femmes achter de rug zijn, komt Frankrijk eindelijk in zicht. Startplaats Bastenaken ligt nog in Wallonië, de eindstreep ligt 150 heuvelachtige kilometers verderop in het Franse Amnéville.
Voor Juliette Labous betekent dat eindelijk een thuiswedstrijd. De Française werd eerder dit jaar al nationaal kampioen op de weg en wordt gezien als de beste klassementsrenner van haar land.
De vorige twee Tours eindigde de renner van het Nederlandse Team dsm-firmenich-Post NL net naast het podium, dit jaar hoopt ze, met de steun van het publiek de laatste stap te zetten. “Die aanmoedigingen zijn heel fijn. Het motiveert me enorm als ik mensen mijn naam hoor roepen”, vertelde ze vorig jaar aan een Franse wielersite.
Wielrennen: Tour de France Femmes is op donderdag 15 augustus 2024 om 13:40 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers
11:30Verklapt Lies Visschedijk waar het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen is opgenomen?
11:01Stars on Stage: Emma Kok zingt Mijn Leven Is Van Mij uit Elisabeth
10:29Deze acteurs zijn toegevoegd aan de cast van Haantjes, voor het tweede seizoen
09:32Groot verdriet voor Janny van der Heijden: hond Nhaan plotseling overleden