TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nu de eerste vier ritten van de Tour de France Femmes achter de rug zijn, komt Frankrijk eindelijk in zicht. Startplaats Bastenaken ligt nog in Wallonië, de eindstreep ligt 150 heuvelachtige kilometers verderop in het Franse Amnéville.
Voor Juliette Labous betekent dat eindelijk een thuiswedstrijd. De Française werd eerder dit jaar al nationaal kampioen op de weg en wordt gezien als de beste klassementsrenner van haar land.
De vorige twee Tours eindigde de renner van het Nederlandse Team dsm-firmenich-Post NL net naast het podium, dit jaar hoopt ze, met de steun van het publiek de laatste stap te zetten. “Die aanmoedigingen zijn heel fijn. Het motiveert me enorm als ik mensen mijn naam hoor roepen”, vertelde ze vorig jaar aan een Franse wielersite.
Wielrennen: Tour de France Femmes is op donderdag 15 augustus 2024 om 13:40 uur te zien op NPO 1.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland