TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nu de eerste vier ritten van de Tour de France Femmes achter de rug zijn, komt Frankrijk eindelijk in zicht. Startplaats Bastenaken ligt nog in Wallonië, de eindstreep ligt 150 heuvelachtige kilometers verderop in het Franse Amnéville.
Voor Juliette Labous betekent dat eindelijk een thuiswedstrijd. De Française werd eerder dit jaar al nationaal kampioen op de weg en wordt gezien als de beste klassementsrenner van haar land.
De vorige twee Tours eindigde de renner van het Nederlandse Team dsm-firmenich-Post NL net naast het podium, dit jaar hoopt ze, met de steun van het publiek de laatste stap te zetten. “Die aanmoedigingen zijn heel fijn. Het motiveert me enorm als ik mensen mijn naam hoor roepen”, vertelde ze vorig jaar aan een Franse wielersite.
Wielrennen: Tour de France Femmes is op donderdag 15 augustus 2024 om 13:40 uur te zien op NPO 1.
De TV van gisteren: Linda de Mol pinkt een traantje weg na treffende woorden van finalist in Miljoenenjacht
11:00Christiaan Bauer over nieuw seizoen De Bauers: 'Er is veel veranderd' (video)
09:56Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling
10:51Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'