TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het peloton koerst 186 kilometer van Dole naar de Zwitserse stad Lausanne voor opnieuw een buitenlands uitstapje. Het is al het derde grensoverschrijdende avontuur van de ronde na eerdere ritten door Denemarken en België. Het parcours is heuvelachtig, de eindstreep is getrokken na een venijnig klimmetje.
De finishplaats belooft veel goeds voor de Nederlandse deelnemers; die doen het hier vaak goed. In 1978 won Gerrie Knetemann er, in 2000 was Erik Dekker de winnaar van de laatste Touraankomst in Lausanne. Het was de derde ritzege van de Drent in deze ronde, een zeldzame prestatie voor een deelnemer die klimmer noch sprinter is. De geboren aanvaller won in deze editie ook de prijs voor de strijdlustigste renner. Een jaar later won hij nog een Touretappe.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Deze BN'er krijgt een gastrol in Medisch Centrum West: opvallende naam
15:09Peter Jan Rens (75) na beroerte nu met hartproblemen in ziekenhuis
15:07Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
