TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De UAE Tour begint met een vlakke etappe van Dhafra Castle naar Al Mirfa van ruim 150 kilometer. Op papier is het een makkelijke rit, maar waaiers zouden de boel weleens kunnen verstoren.
In eerste instantie leek Tadej Poga?ar voor zijn derde eindzege in de UAE Tour te gaan, maar twee weken voor de start werd bekend dat de Sloveen van UAE Team Emirates zijn eerste rondekilometers niet hier, maar in de Ruta del Sol maakt.
De UAE Tour bevat dit jaar geen individuele tijdrit maar een ploegentijdrit (dinsdag). De beslissing valt vermoedelijk pas op zondag, want dan eindigt de rit met de beklimming van de Jebel Hafeet. Het peloton klimt dan ruim 10 kilometer met een gemiddelde stijging van 6,5 procent. In de vorige edities zorgde dit voor voldoende spektakel.
Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026