TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Net als de Tour de France start ook de Vuelta dit jaar in een buurland, Portugal om precies te zijn. De laatste grote ronde van het jaar opent met een 12 kilometer lange tijdrit van hoofdstad Lissabon naar kustplaats Oeiras.
Tadej Pogacar vond het na zijn met overmacht gewonnen Giro en Tour welletjes en laat deze Ronde van Spanje schieten. Dat is fijn voor zijn concurrenten én voor zijn ploeggenoten Adam Yates, Juan Ayuso en João Almeida, die nu voor eigen kans kunnen gaan.
Vooral die laatste is er een om in de gaten te houden. De Portugees rijdt een thuiswedstrijd en zou de rode leiderstrui graag om de schouders hangen. Concurrentie komt van titelverdediger Sepp Kuss, de Spaanse troef Enric Mas en Primoz Roglic, die voor zijn vierde Vueltazege gaat.
De Vuelta gaat op zaterdag 17 augustus vanaf 17:00 uur van start en is te zien via Eurosport 1.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers