TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Net als de Tour de France start ook de Vuelta dit jaar in een buurland, Portugal om precies te zijn. De laatste grote ronde van het jaar opent met een 12 kilometer lange tijdrit van hoofdstad Lissabon naar kustplaats Oeiras.
Tadej Pogacar vond het na zijn met overmacht gewonnen Giro en Tour welletjes en laat deze Ronde van Spanje schieten. Dat is fijn voor zijn concurrenten én voor zijn ploeggenoten Adam Yates, Juan Ayuso en João Almeida, die nu voor eigen kans kunnen gaan.
Vooral die laatste is er een om in de gaten te houden. De Portugees rijdt een thuiswedstrijd en zou de rode leiderstrui graag om de schouders hangen. Concurrentie komt van titelverdediger Sepp Kuss, de Spaanse troef Enric Mas en Primoz Roglic, die voor zijn vierde Vueltazege gaat.
De Vuelta gaat op zaterdag 17 augustus vanaf 17:00 uur van start en is te zien via Eurosport 1.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026