TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Vuelta is niet heel populair bij de sprinters. Dat is begrijpelijk: doorgaans bevat de rittenkoers zo weinig aankomsten die zich lenen voor een massasprint, dat veel van hen weinig trek hebben om zich voor die paar kansjes al die Spaanse bergen over te slepen. Ook ditmaal laten toppers als Fabio Jakobsen, Jasper Philipsen en Mads Pedersen de ronde aan zich voorbijgaan.
Een uitgelezen kans daardoor voor de mannen van de tweede lijn om ook eens een mooie overwinning te pakken. Want, schaars als ze ook dit jaar zijn, sprintkansen zijn er wel degelijk in deze Vuelta. In etappe 12 bijvoorbeeld. Na vertrek uit Ólvega volgt na 151 vlakke kilometers al de finishlijn. De laatste anderhalve kilometer gaan rechtdoor op een brede weg. Dat wordt knallen in Zaragoza.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint