TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Verbazing alom toen het routeschema van de Tour de France werd gepresenteerd: al op dag 5 was er een fikse bergrit. De organisatoren van de Ronde van Spanje snapten de commotie niet: in hun Vuelta jagen ze het peloton geregeld in de eerste week al een paar bergen over.
Ditmaal is het op dag 3 al zover met een 159 kilometer lange rit van Súria naar Arinsal. Dat laatste is een skidorp in Andorra en dat betekent klimmen naar de finish. En goed ook. In de laatste 50 kilometer wachten twee bergen uit de eerste categorie, de Ordino en de slotklim naar Arinsal. Daar liggen naast de ritwinst ook bonificatieseconden te voor het grijpen. De top 3 verdient 10, 6 of 4 seconden tijdwinst. Dit zou er weleens voor kunnen zorgen dat het nu al knokken tussen toppers wordt.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026
06:47Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Central Intelligence
20:44Wanneer is de nieuwe RTL 4-spelshow Hitster op tv te zien?