TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sensationeel en historisch was de prestatie van de Nederlandse handbalvrouwen die twee jaar geleden in Japan voor het eerst wereldkampioen werden. En dus begint Oranje als titelverdediger aan het WK in Spanje. Maakt dat de ploeg favoriet? Eigenlijk niet.
De Franse coach Emmanuel Mayonnade vertrok na de Olympische Spelen, waar Nederland strandde in de kwartfinales. Bovendien zijn in Spanje sterspelers Nycke Groot en Yvette Broch niet beschikbaar. De inzetbaarheid van een andere blikvanger, Estavana Polman, is door een blessure twijfelachtig. Toch moet Nederland de poule eenvoudig kunnen overleven.
De eerste wedstrijd is tegen Puerto Rico, dat pas voor de tweede keer actief is op een WK. Daarna wachten duels met laagvlieger Oezbekistan (zondag 5 december) en Zweden (dinsdag 7 december).
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger