TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sensationeel en historisch was de prestatie van de Nederlandse handbalvrouwen die twee jaar geleden in Japan voor het eerst wereldkampioen werden. En dus begint Oranje als titelverdediger aan het WK in Spanje. Maakt dat de ploeg favoriet? Eigenlijk niet.
De Franse coach Emmanuel Mayonnade vertrok na de Olympische Spelen, waar Nederland strandde in de kwartfinales. Bovendien zijn in Spanje sterspelers Nycke Groot en Yvette Broch niet beschikbaar. De inzetbaarheid van een andere blikvanger, Estavana Polman, is door een blessure twijfelachtig. Toch moet Nederland de poule eenvoudig kunnen overleven.
De eerste wedstrijd is tegen Puerto Rico, dat pas voor de tweede keer actief is op een WK. Daarna wachten duels met laagvlieger Oezbekistan (zondag 5 december) en Zweden (dinsdag 7 december).
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen