TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nu de poulewedstrijden erop zitten breekt er een spannende periode aan voor de gekwalificeerde landen. In de achtste finales is het erop of eronder. Te beginnen met de eerste wedstrijd van vandaag: Zwitserland tegen Italië.
En dat zal meteen een hele interessante pot zijn.
Dat Italië überhaupt in de achtste finales staat is wel een klein wonder te noemen. Tijdens de laatste wedstrijd van de Italianen leek het er even op dat Kroatië er toch met de winst vandoor zou gaan en Italië daarmee in de wachtkamer werd gezet. Toch hielden de Italianen het heft in eigen handen en wist ze zich door de gelijkmaker te kwalificeren voor de knock-out fase en overleefden ze alsnog de poule des doods. Alleen indruk maakten ze allerminst.
In tegenstelling tot Zwitserland. De ploeg heeft niet veel sterspelers die bij grote clubs spelen, maar toch maken de Zwitsers een goede en sterke indruk dit toernooi. In de poulewedstrijd tegen Duitsland stonden ze zelfs lange tijd 1-0 voor en leek er het erop dat ze de koppositie van de Duitsers zouden overnemen in de poule. Maar in blessuretijd wist Duitsland toch nog de gelijkmaker te maken.
Als er naar het verleden gekeken wordt zijn de Italianen favoriet, maar op basis van de groepswedstrijden lijkt Zwitserland de betere papieren in handen te hebben.
Je ziet Zwitserland - Italië op zaterdag 29 juni om 18:00 uur op NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II