TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Uslu reageert daarmee op het artikel in de Volkskrant, waarin door oud-medewerkers van DWDD gedetailleerd uit de doeken wordt gedaan hoe de werkwijze van presentator Matthijs van Nieuwkerk jarenlang is geweest.
"Het beeld dat in het artikel wordt geschetst is heel heftig. De publieke omroep, dus ook BNNVara, moet een veilige werkplek garanderen. Voor iedereen", zegt de staatssecretaris in een verklaring. Ze vraagt de NPO om "concrete stappen" te ondernemen om dit "onacceptabele gedrag" in de toekomst te voorkomen.
"Het beschreven gedrag is in alle situaties onacceptabel. En succes is nooit een excuus voor onacceptabel gedrag’. Het is vreselijk dat mensen onder deze omstandigheden hebben moeten werken. Het raakt me dat medewerkers zich zo onveilig hebben gevoeld en heel naar zijn behandeld. Zo hoort een werkplek absoluut niet te zijn. Ook niet als mensen onder hoge druk staan", zo zegt Uslu in de verklaring.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Video: Xandra Velzeboer is ontroostbaar na valpartij halve finale shorttrack
14:13Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws
13:51Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'
13:06Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit