TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Airen Mylene is als host van Shownieuws een vaste waarde op de late avond van SBS 6, maar inmiddels is het alweer bijna een maand geleden dat ze het entertainmentprogramma presenteerde. Haar terugkeer lijkt ook nog wel even op zich te laten wachten, zo blijkt uit een post op Instagram.
Onlangs is de 37-jarige Mylene gevallen met haar elektrische fiets. Daarbij raakte ze met haar hoofd een stoeprand en dat blijft niet zonder gevolgen. Ze hield een lichte hersenschudding over aan het incident waar ze maar moeilijk van herstelt. Het verloopt grillig, zo schrijft ze: "Het ene moment denk ik 'het gaat', het andere moment kan ik niks meer aan".
Airen is niet de enige BN'er die dit jaar lelijk ten val kwam op een elektrische fiets. Dit voorjaar liep Cas Jansen ernstige verwondingen aan zijn gezicht op bij een valpartij. De acteur moest weken revalideren en adviseerde toen zijn volgers al een helm te dragen.
Airen presenteerde haar laatste Shownieuws op woensdag 7 september, wanneer ze terugkeert aan de desk is niet bekend.
Dit bericht op Instagram bekijken
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning