TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Advocaten Geert-Jan en Carry Knoops laten via een persbericht weten dat André van Duin aangifte heeft gedaan vanwege chantage en valse beschuldigingen aan zijn adres.
In het persbericht is te lezen dat André sindskort te maken heeft met afpersing. Volgens zijn advocaten wordt de komiek valselijk beschuldigd en gechanteerd tot het betalen van een geldbedrag. De advocaten wijden niet uit over de aard van de beschuldigingen aan het adres van André.
Op advies van het echtpaar Knoops is André direct naar het Openbaar Ministerie gegaan. Het OM laat in een reactie aan RTL Boulevard weten dat ze de aangifte ontvangen hebben en dat een onderzoek opgestart wordt. André zelf laat weten de zaak met vertrouwen af te wachten.
Welk programma komt in plaats van Make Up Your Mind op RTL 4?
08:41Welk programma vervangt Code van Coppens op SBS6?
07:55De TV van gisteren: Prima start voor nieuw seizoen Prijzenjacht
07:00GTST Spoilers - maandag 12 t/m donderdag 15 oktober 2026
21:49Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert