TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Advocaten Geert-Jan en Carry Knoops laten via een persbericht weten dat André van Duin aangifte heeft gedaan vanwege chantage en valse beschuldigingen aan zijn adres.
In het persbericht is te lezen dat André sindskort te maken heeft met afpersing. Volgens zijn advocaten wordt de komiek valselijk beschuldigd en gechanteerd tot het betalen van een geldbedrag. De advocaten wijden niet uit over de aard van de beschuldigingen aan het adres van André.
Op advies van het echtpaar Knoops is André direct naar het Openbaar Ministerie gegaan. Het OM laat in een reactie aan RTL Boulevard weten dat ze de aangifte ontvangen hebben en dat een onderzoek opgestart wordt. André zelf laat weten de zaak met vertrouwen af te wachten.
Partnerbijdrage
Diego González-Clark laat zoon Sem acteerdebuut maken in GTST
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Clarkson's farm, Daddy's Home 2
17:15Dyantha Brooks krijgt haar revanche met nieuwe tv-quiz Oog om Oog
16:50Nieuwe BN'ers duiken de villa in: Het Waren 2 Fantastische Dagen keert in december terug op tv
15:22Talpa onthult startdatum nieuw seizoen Medisch Centrum West en nóg meer gastrollen