TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Advocaten Geert-Jan en Carry Knoops laten via een persbericht weten dat André van Duin aangifte heeft gedaan vanwege chantage en valse beschuldigingen aan zijn adres.
In het persbericht is te lezen dat André sindskort te maken heeft met afpersing. Volgens zijn advocaten wordt de komiek valselijk beschuldigd en gechanteerd tot het betalen van een geldbedrag. De advocaten wijden niet uit over de aard van de beschuldigingen aan het adres van André.
Op advies van het echtpaar Knoops is André direct naar het Openbaar Ministerie gegaan. Het OM laat in een reactie aan RTL Boulevard weten dat ze de aangifte ontvangen hebben en dat een onderzoek opgestart wordt. André zelf laat weten de zaak met vertrouwen af te wachten.
Özcan Akyol en Maarten van Rossem bundelen krachten voor nieuw programma
10:58Dit programma vervangt Woeste Grond op NPO 1
10:24In deze stad vindt het Eurovisie Songfestival 2027 plaats
10:18De Roelvinkjes: hierom is Donny moslim geworden
10:13Hint Rob Janssen hier op de terugkeer van Prijzenjacht?