TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Advocaten Geert-Jan en Carry Knoops laten via een persbericht weten dat André van Duin aangifte heeft gedaan vanwege chantage en valse beschuldigingen aan zijn adres.
In het persbericht is te lezen dat André sindskort te maken heeft met afpersing. Volgens zijn advocaten wordt de komiek valselijk beschuldigd en gechanteerd tot het betalen van een geldbedrag. De advocaten wijden niet uit over de aard van de beschuldigingen aan het adres van André.
Op advies van het echtpaar Knoops is André direct naar het Openbaar Ministerie gegaan. Het OM laat in een reactie aan RTL Boulevard weten dat ze de aangifte ontvangen hebben en dat een onderzoek opgestart wordt. André zelf laat weten de zaak met vertrouwen af te wachten.
Dit is de startdatum van het nieuwe interviewprogramma van Wilfred Genee
09:37Jan Versteegh presenteert nieuw realityprogramma Vijf Dagen Vast
09:32Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 1 juni t/m donderdag 4 juni 2025