TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ruim twee jaar na het overlijden van zijn echtgenoot heeft André van Duin heeft de liefde weer gevonden. En het is iemand die hij al jaren kent.
Aan de Telegraaf heeft de komiek onthuld dat hij erg leuk heeft met zijn goede vriend Fernando Reyes. "We kennen elkaar al veertig jaar en hij heeft zelfs mijn ouders nog gekend. Dat is toch heel bijzonder? Hij heet Fernando en woont in Spanje, maar is gewoon een Brabander. Hij is 61 jaar en altijd danser geweest, zo ken ik hem ook van Op Volle Toeren en Op Losse Groeven."
In januari 2020 overleed André’s man Martin Elferink aan kanker en het is bekend dat André het erg moeilijk had met het verlies. "Martin blijft mijn grote liefde, dat zal nooit veranderen en dat weet Fernando ook. Dat gevoel zal nooit veranderen. Hij kan daarmee leven. Want natuurlijk is die rouw allemaal nog niet verwerkt. Maar ik ben ook niet iemand die heel lang alleen kan zijn", zegt van Duin.
Gisteren vierde André nog zijn 75e verjaardag. Hij noemt Fernando dan ook zijn mooiste verjaardagscadeau. "Ik ben ontzettend gelukkig. Dat me dit mag overkomen, met 75 jaar! Het is het mooiste cadeau wat ik mezelf kan geven. Me openstellen en er zo veel mogelijk jaren als ons nog maar gegeven zijn, ervan te genieten.”
Zondagavond was de entertainer ook te zien in een speciale uitzending van TV Monument. Het programma was een succes en trok ruim 1,3 miljoen kijkers.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Legend of Hercules
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden