TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat meldt NU.nl
Aan NU.nl heeft Anouk laten weten dat ze graag met een nummer van haar nieuwe album Deena & Jim naar het Eurovisie Songfestival wilde gaan. "Ik heb het aan de selectiecommissie voorgesteld", vertelt de zangeres. "Ik vind deze plaat zo te gek en zo groots. Ik was niet van plan het Songfestival ooit nog een keer te doen, maar met deze muziek wilde ik het wel."
De planning van de zangeres en die van de commissie kwamen uiteindelijk niet overeen. "Ze hebben dit jaar heel veel inzendingen ontvangen en ik kan natuurlijk niet achterlangs. Dat begrijp ik ook wel. De beslissing zou pas ergens in december vallen", laat ze erover uit. Voor Anouk was dat te laat, want haar album komt al op 3 november uit. Het is voor haar niet mogelijk om de release hiervan uit te stellen, zonder dat ze weet of ze wel geselecteerd is.
Vaak wordt in maart pas bekend wie het land gaat vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival. "Ik kon niet bij mijn platenmaatschappij aankomen en op het laatste moment zeggen: sorry, het wordt toch pas maart. Dus ging het helaas niet door, maar het was wel een mooi moment geweest."
De zangeres deed in 2013 al mee aan het Eurovisie Songfestival met het nummer Birds. Met dat lied wist ze de finale te halen. Uiteindelijk behaalde ze de negende plaats.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
09:30Schema eerste halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:22Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
