TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Aran Bade kwam met taart en champagne namens RTL Boulevard naar Marians woonplaats Den Bosch om haar verjaardag te vieren. De jarige job trakteerde Bade op een nieuwtje: ze is aan de man.
Marian wilde niet teveel over hem kwijt, behalve dat hij Ronald heet, ze veel gemeen hebben, dat hij goed kan zingen en dat ze de komende tijd gaan ontdekken wat de toekomst hen brengt. Het toeval wil echter dat Boulevard-deskundige Fatima Moreira de Melo de man in kwestie kent.
Het blijkt om een veertien jaar jongere man te gaan die Fatima geregeld in Rotterdam tegenkwam bij het uitlaten van de hond. Ronald liep dan met de hond van zijn moeder. "Hij is altijd lekker bruin, heel aardig.", zo concludeerde De Melo.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'