TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Aran Bade kwam met taart en champagne namens RTL Boulevard naar Marians woonplaats Den Bosch om haar verjaardag te vieren. De jarige job trakteerde Bade op een nieuwtje: ze is aan de man.
Marian wilde niet teveel over hem kwijt, behalve dat hij Ronald heet, ze veel gemeen hebben, dat hij goed kan zingen en dat ze de komende tijd gaan ontdekken wat de toekomst hen brengt. Het toeval wil echter dat Boulevard-deskundige Fatima Moreira de Melo de man in kwestie kent.
Het blijkt om een veertien jaar jongere man te gaan die Fatima geregeld in Rotterdam tegenkwam bij het uitlaten van de hond. Ronald liep dan met de hond van zijn moeder. "Hij is altijd lekker bruin, heel aardig.", zo concludeerde De Melo.
Zo liep het negentiende seizoen van Flikken Maastricht af
09:06Dit is de winnaar van No Way Back VIPS
08:00De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers op puntje van hun stoel tijdens enorm spannende finale
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Next
23:19Sascha Visser reageert in Pauw & De Wit op alle kritiek over docu Ferry Doedens: 'We gaan geen grenzen over'