TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Aran Bade kwam met taart en champagne namens RTL Boulevard naar Marians woonplaats Den Bosch om haar verjaardag te vieren. De jarige job trakteerde Bade op een nieuwtje: ze is aan de man.
Marian wilde niet teveel over hem kwijt, behalve dat hij Ronald heet, ze veel gemeen hebben, dat hij goed kan zingen en dat ze de komende tijd gaan ontdekken wat de toekomst hen brengt. Het toeval wil echter dat Boulevard-deskundige Fatima Moreira de Melo de man in kwestie kent.
Het blijkt om een veertien jaar jongere man te gaan die Fatima geregeld in Rotterdam tegenkwam bij het uitlaten van de hond. Ronald liep dan met de hond van zijn moeder. "Hij is altijd lekker bruin, heel aardig.", zo concludeerde De Melo.
Brankele Frank over winst De Slimste Mens: 'Het was een feestje'
09:55Video: Van wie zijn de villa's in Gooische Vrouwen?
08:12De TV van gisteren: Ondanks hoge cijfers kent De Slimste Mens minst bekeken finale in jaren
08:00Het zevende seizoen van Gooische Vrouwen gaat van start bij Videoland
06:47Vanavond op TV: Ook dat nog!, Expeditie Robinson, Tropic Thunder