TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Aran Bade kwam met taart en champagne namens RTL Boulevard naar Marians woonplaats Den Bosch om haar verjaardag te vieren. De jarige job trakteerde Bade op een nieuwtje: ze is aan de man.
Marian wilde niet teveel over hem kwijt, behalve dat hij Ronald heet, ze veel gemeen hebben, dat hij goed kan zingen en dat ze de komende tijd gaan ontdekken wat de toekomst hen brengt. Het toeval wil echter dat Boulevard-deskundige Fatima Moreira de Melo de man in kwestie kent.
Het blijkt om een veertien jaar jongere man te gaan die Fatima geregeld in Rotterdam tegenkwam bij het uitlaten van de hond. Ronald liep dan met de hond van zijn moeder. "Hij is altijd lekker bruin, heel aardig.", zo concludeerde De Melo.
Soy Kroon bezoekt festivals voor tv-special De Opening: 'Liefde voor cultuur'
08:04Johan Derksen moest hond Cuby laten inslapen: 'Hij was op'
07:40Dyantha Brooks verlengt SBS-contact met drie jaar: 'Enorm blij met het vertrouwen'
07:26Johnny de Mol zwaait af bij De oranjezomer: 'Hélène was er altijd als ik er doorheen zat'
07:21Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'