TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Aran Bade kwam met taart en champagne namens RTL Boulevard naar Marians woonplaats Den Bosch om haar verjaardag te vieren. De jarige job trakteerde Bade op een nieuwtje: ze is aan de man.
Marian wilde niet teveel over hem kwijt, behalve dat hij Ronald heet, ze veel gemeen hebben, dat hij goed kan zingen en dat ze de komende tijd gaan ontdekken wat de toekomst hen brengt. Het toeval wil echter dat Boulevard-deskundige Fatima Moreira de Melo de man in kwestie kent.
Het blijkt om een veertien jaar jongere man te gaan die Fatima geregeld in Rotterdam tegenkwam bij het uitlaten van de hond. Ronald liep dan met de hond van zijn moeder. "Hij is altijd lekker bruin, heel aardig.", zo concludeerde De Melo.
Verklapt Merel Ek hier stiekem de winnaar van Het Perfecte Plaatje 2026?
10:00Joep van Deudekom: 'Dit is de relevantste talkshow van dit moment'
09:43Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'