TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zijn innerlijk Freek Vonk kwam duidelijk even omhoog.
Lees ook: 6x waarom het in de talkshow van Beau van Erven Dorens nooit saai is
Beau van Erven Dorens deed dit natuurlijk niet zomaar. De talkshowhost had gisteravond Jurre Geluk en Emma Wortelboer over de vloer, die zich in (het tegenwoordig YouTube-programma) Steken en Prikken regelmatig laten pijnigen door diverse insecten, spinnen en slangen. Het zou echter Beau niet zijn als hij meer wil weten dan het standaard praatje. Daarom ging hij zelf ook de uitdaging aan.
Als er dus iemand ervaringsdeskundige op dit gebied is, is het Emma Wortelboer wel. Zij heeft zich eerder al laten steken door de bekende bloedzuiger en bereidde de talkshowhost er dus kort van tevoren al even op voor. "Ik gaf het een 4,5 van de tien op de pijn-o-meter", aldus de presentatrice. "Het is vooral een langdurige pijn. Zijn steek is even kort, vurig en heftig, maar deze blijft zuigen." Toch liet Beau zich hierdoor niet uit het veld slaan. "Let's do it!"
Benieuwd of Beau van Erven Dorens het heeft uitgeschreeuwd van de pijn of dat het eigenlijk allemaal wel meeviel? Bekijk hieronder het complete fragment.
Beau is iedere werkdag rond de klok van 22:00 uur te zien op RTL4.
Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025