Sterren
Boer Zoekt Vrouw viervoeter Tommy aangevallen door andere hond
Jef Willemsen
  ·  
Jaspers (50) vertelt het verhaal op Instagram en deelt enkele hartverscheurende foto's van Tommy, haar trouwe metgezel tijdens Boer zoekt vrouw.
Bijtwonden
Volgens Yvon liep haar zestien jaar oude zoon Tijl een rondje met Tommy toen het dier 'te grazen werd genomen door een enorme hond'. De bejaarde labradoodle kon weinig terugdoen: "Minutenlang door de modder gesleurd en uit elkaar gereten. Nu diepe bijtwonden en hechtingen. Tom is in totale shock. Die lieve wijze rustige goedzak moet teveel meemaken op zijn oude dag. Ik kan niet meer stoppen met huilen."
Verbrijzeld
Begin januari van dit jaar liet Jaspers al weten dat Tommy een verbrijzelde meniscus en gescheurde kniebanden had opgelopen nadat hij tijdens een potje stoeien van de trap was gevallen. Het dier wachtte toen al een lange, pijnlijke revalidatie waardoor hij niet te zien is in het komende seizoen van de boerendatingshow.
Dit bericht op Instagram bekijken
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 12:27Nieuw seizoen Mocro Maffia bracht druk mee voor acteur Walid Benmbarek
10:43Deze week nieuw op Netflix, Prime Video, Videoland en HBO MAX
10:17Dit weten we al over het nieuwe seizoen Waar Doen Ze Het Van? van EO
09:30Realityserie van Olcay Gulsen en Ruud de Wild krijgt geen vervolg
09:17Veronica Offside krijgt een tweede seizoen