TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Op de website van Boer zoekt vrouw beantwoordt Bernice vragen van kijkers. Ze is openhartig over haar deelname die ze 'liever wat luchtiger' had gezien.
Na de speeddates en dagdate mochten Ype Jacob, Johan en Yorick afreizen naar Zweden om een weekje met Bernice door te brengen. Dat liep op niets uit, maar ze heeft met alle jongens nog contact. Sterker nog, ze is onlangs langs geweest op de zorgboerderij van Ype Jacob, maar het contact blijft vriendschappelijk.
Toch neemt ze het advies van Yvon Jaspers ter harte. De presentatrice stelde in de slotaflevering voor dat Bernice haar 340 (!) brieven nog eens zou doornemen om te zien of er toch niet iemand tussen zit: "Samen met mijn moeder ga ik de stapel door. Om de dag pakken we een paar brieven en die lezen we dan samen. Maar tot nu toe heb ik ‘hem’ nog niet gevonden. Dus een brief schrijven mag altijd, maar met deze stapel ben ik ook nog wel even bezig."
Helemaal alleen hoeft de boerin niet door het leven. Naast haar twee honden Brandy en Bacardi deelt ze tegenwoordig haar woning met cavia's Wodka en Tequilla. Ze zou nog wel meer dieren willen, maar 'voorlopig heb ik wel even genoeg.'
Sosha Duysker heeft zin in de 4Daagse: 'Het is bijna een kruistocht in afritsbroek'
09:53Wanneer is de reallifesoap van Wolter Kroes op tv te zien?
08:44Kijkers balen van de nieuwe uitzendtijd van B&B Vol Liefde
08:06De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-Paul verovert de harten van kijkers
06:47Vanavond op TV: Het gevoel van de Vierdaagse, B&B vol liefde, The Hangover Part II