TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Op de website van Boer zoekt vrouw beantwoordt Bernice vragen van kijkers. Ze is openhartig over haar deelname die ze 'liever wat luchtiger' had gezien.
Na de speeddates en dagdate mochten Ype Jacob, Johan en Yorick afreizen naar Zweden om een weekje met Bernice door te brengen. Dat liep op niets uit, maar ze heeft met alle jongens nog contact. Sterker nog, ze is onlangs langs geweest op de zorgboerderij van Ype Jacob, maar het contact blijft vriendschappelijk.
Toch neemt ze het advies van Yvon Jaspers ter harte. De presentatrice stelde in de slotaflevering voor dat Bernice haar 340 (!) brieven nog eens zou doornemen om te zien of er toch niet iemand tussen zit: "Samen met mijn moeder ga ik de stapel door. Om de dag pakken we een paar brieven en die lezen we dan samen. Maar tot nu toe heb ik ‘hem’ nog niet gevonden. Dus een brief schrijven mag altijd, maar met deze stapel ben ik ook nog wel even bezig."
Helemaal alleen hoeft de boerin niet door het leven. Naast haar twee honden Brandy en Bacardi deelt ze tegenwoordig haar woning met cavia's Wodka en Tequilla. Ze zou nog wel meer dieren willen, maar 'voorlopig heb ik wel even genoeg.'
De TV van gisteren: hoe zijn Beestenboel en Animal Crackers ontvangen?
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Verliefd op Cuba
06:00De streamingtip van de week: Fort Alpha op NPO Start
12:05B&B Vol Liefde-Mexx heeft spijt na sneer richting Lynn: 'Ze is echt een topwijf'
11:02Video: Oud-boeren uit Boer Zoekt Vrouw vinden dagelijks uitzenden en tijdstip maar niets