TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Op de website van Boer zoekt vrouw beantwoordt Bernice vragen van kijkers. Ze is openhartig over haar deelname die ze 'liever wat luchtiger' had gezien.
Na de speeddates en dagdate mochten Ype Jacob, Johan en Yorick afreizen naar Zweden om een weekje met Bernice door te brengen. Dat liep op niets uit, maar ze heeft met alle jongens nog contact. Sterker nog, ze is onlangs langs geweest op de zorgboerderij van Ype Jacob, maar het contact blijft vriendschappelijk.
Toch neemt ze het advies van Yvon Jaspers ter harte. De presentatrice stelde in de slotaflevering voor dat Bernice haar 340 (!) brieven nog eens zou doornemen om te zien of er toch niet iemand tussen zit: "Samen met mijn moeder ga ik de stapel door. Om de dag pakken we een paar brieven en die lezen we dan samen. Maar tot nu toe heb ik ‘hem’ nog niet gevonden. Dus een brief schrijven mag altijd, maar met deze stapel ben ik ook nog wel even bezig."
Helemaal alleen hoeft de boerin niet door het leven. Naast haar twee honden Brandy en Bacardi deelt ze tegenwoordig haar woning met cavia's Wodka en Tequilla. Ze zou nog wel meer dieren willen, maar 'voorlopig heb ik wel even genoeg.'
Heel Holland Bakt flink ingekort: 'Van 50 naar 35 minuten'
10:00Janny van der Heijden: 'Ik verwacht dat Heel Holland Bakt Elke Dag in de smaak zal vallen'
09:59Miljoenenjacht terugkijken: zo won Jordy toch nog 89.000 euro
09:10Marco Borsato terug op tv: 'Hierom zei ik ja tegen dit aanbod'
08:17De TV van gisteren: wat deed Angela bij Pauw & De Wit en geen Hélène bij De Oranjezondag