TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Moet Froukje de Both haar Eigen Huis & Tuin-maatje binnenkort afstaan?
Met zo'n 40 jaar ervaring in het televisievak, zou je denken dat iemand als Caroline Tensen geen wensen meer over heeft. Ze heeft immers diverse spel-, reality en hulpprogramma's op haar naam staan en daar komt er zelfs vanaf volgende week nog eentje bij: Kopen of Slopen, een woonprogramma waarin ze de krachten bundelt met makelaar Alex van Keulen en architect Britta van Egmond.
Hoe leuk dat ook is, toch heeft de presentatrice nog een droom. "Als er een nieuw studioprogramma voorbij zou komen, zou ik daar ook geen nee tegen zeggen, op het moment doe ik alleen Een tegen Honderd vanuit een studio", zo vertelt ze aan Veronica Superguide. "Maarrree... ik zou wel een kookprogramma met Hugo Kennis willen maken. Hij houdt van koken, ik van koken en eten, dus ja... dat zie ik wel zitten."
Het zal echter nog even duren voordat zoiets van de grond komt. Op dit moment is ze eerst nog druk met Kopen of Slopen. In dit programma volgt Caroline deelnemers die voor een lastig vraagstuk staan: gaan ze hun huidige stulpje opknappen of starten ze toch de zoektocht naar een ander paleisje? Lees hier alles over de eerste aflevering.
Kopen of Slopen is vanaf 6 november iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek