TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Nadat zijn vrouw Tanja Jess naar buiten trad over hun relatieproblemen, heeft Charly Luske inmiddels ook van zich laten horen.
Op Instagram laat hij weten veel spijt te hebben. “Uit waardering voor de mensen die mij al jaren volgen en supporten wil ik reageren op de recente berichtgevingen die extreem teleurstellend moeten zijn,” start hij zijn statement.
“I fucked up. En dat spijt mij enorm. Ik werk al langere tijd aan mijn issues, maar helaas ben ik er nog niet. Het allerergst is dat ik m’n geliefde gezin zo te kort heb gedaan, dat vind ik verschrikkelijk. Ik neem volledige verantwoordelijkheid voor m’n acties en ga nog harder werken aan mezelf.”
Het online roddelprogramma Roddelpraat, van Dennis Schouten en Jan Roos, bracht woensdag naar buiten dat Charly Luske zijn vrouw zou hebben bedrogen met een 20-jarige dame. Hij zou intiem met haar hebben gedanst en achteraf nog wat berichten van diezelfde aard hebben verstrekt.
Echtgenote Tanja Jess voelde zich genoodzaakt te reageren op het nieuws en liet weten dat Charly “problematisch gedrag laat zien en er sprake is van een hardnekkige behoefte aan bevestiging waardoor hij bepaalde verleidingen niet kan weerstaan en die soms zelfs opzoekt.”
Lees hier het complete statement.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk