TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In de aanstaande reeks voert Verbraak gesprekken met onder andere cabaretier Diederik van Vleuten en zijn zoon Bobby, muzikant Lucas van Merwijk en zijn dochter Gianna en journalist Frenk der Nederlanden en dochter Josephine. Verbraak probeert te ontdekken wat een goede vader volgens hen betekent, of dit te leren valt en hoe hun eigen vader een rol heeft gespeeld in hun leven.
In het nieuwe seizoen probeert Verbraak ook te achterhalen of de rol van hun vader verandert naarmate ze zelf ouder worden en hoe het voelt voor een vader om te merken dat hij voor zijn kinderen opeens geen held meer is. Coen spreekt met vaders en hun kinderen en hoopt antwoorden te krijgen op al deze vragen.
In de beste families: vaders wordt uitgezonden in een week dat veel families samenkomen of juist familie moeten missen. De nieuwe reeks begint op maandag 25 december (eerste kerstdag) en is een week lang iedere avond bij NTR op NPO 2 te zien. Op eerste en tweede kerstdag wordt het rond 21.45 uur uitgezonden en de dagen erna om 22.10 uur.
SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag
07:51Deze realitysterren doen mee aan het nieuwe programma A.S.S. – Anti Survival Show
07:48De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026