TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In de aanstaande reeks voert Verbraak gesprekken met onder andere cabaretier Diederik van Vleuten en zijn zoon Bobby, muzikant Lucas van Merwijk en zijn dochter Gianna en journalist Frenk der Nederlanden en dochter Josephine. Verbraak probeert te ontdekken wat een goede vader volgens hen betekent, of dit te leren valt en hoe hun eigen vader een rol heeft gespeeld in hun leven.
In het nieuwe seizoen probeert Verbraak ook te achterhalen of de rol van hun vader verandert naarmate ze zelf ouder worden en hoe het voelt voor een vader om te merken dat hij voor zijn kinderen opeens geen held meer is. Coen spreekt met vaders en hun kinderen en hoopt antwoorden te krijgen op al deze vragen.
In de beste families: vaders wordt uitgezonden in een week dat veel families samenkomen of juist familie moeten missen. De nieuwe reeks begint op maandag 25 december (eerste kerstdag) en is een week lang iedere avond bij NTR op NPO 2 te zien. Op eerste en tweede kerstdag wordt het rond 21.45 uur uitgezonden en de dagen erna om 22.10 uur.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027