TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Na lang twijfel ging Daan Nieber onlangs toch overstag: de presentator en programmamaker gaat door het leven met een oorbel. Bij RTL Boulevard verscheen hij voor het eerst in beeld met sieraad.
Het glinsterende knopje in z'n rechteroor is zo bescheiden dat 't niet direct opvalt, toch maakte Daans medepresentator Frank Dane er een punt van na het eerste item live op televisie aandacht aan te besteden. "Heb jij een weddenschap verloren?" vroeg Dane zich af, maar de oorbel bleek een bewuste keus van Daan. RTL Boulevard-collega Rob Goossens liet weten maanden geprobeerd te hebben Nieber op andere gedachten te brengen.
Maar Daan was vastberaden, ook al moest zelfs zijn echtgenote er wat om lachen: "Zoals mijn vrouw al zei: 'Er zit een stukje midlifecrisis in je oor'. Nee, ik wilde het al heel lang, maar ik dacht de hele tijd "Ah, ik kan het niet doen, daar moet je een enorme rockster voor zijn'. Toen werd ik 42 en dacht ik: 'Ik ga het gewoon doen. Ik ram 'm er doorheen".
Frank Dane concludeerde geruststellend: "Hij staat je prachtig."
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij