TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
“Kunt u Mij de Weg naar Hamelen Vertellen, Mijnheer? Ik was daar eigenlijk wat te jong voor en vond het eng, heel eng. Ik was elke avond bang dat de dwerg Gruizel, een rol van Leen Jongewaard, onder mijn bed zat. Verder keek ik De Familie Knots en Ren je Rot. Die laatste vooral omdat Hans Kazàn twee goocheltrucs deed. En eentje legde hij daar uit. Zo kwam ik aan mijn eerste repertoire.”
“Burenruzieprogramma’s zoals De Rijdende Rechter en Mr. Frank Visser Doet Uitspraak vind ik erg leuk. Dan maken die mensen zich heel druk over het recht van overpad of een overhangende boom. Daar kan ik wel om lachen. Zomergasten vind ik ook een mooi programma. Ik ben daar zelf een keer te gast geweest en ze doen heel veel research voor alle fragmenten. Je mag echt alles uitkiezen.”
“Ik ben een echte horrorfan. De filmklassiekers The Exorcist en Psycho heb ik al vaak gekeken. Maar ook een serie als American Horror Story zet ik graag op.”
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky
10:00De tv-aanraders van Hans Klok: 'Híer kan ik echt om lachen'
09:57De familie Verleg uit Een Huis Vol Emigreert verwelkomt zesde kindje: 'We zijn enorm aan het genieten'
09:50Kippenvel: Danny Vera en Bente zingen Rollercoaster bij De Vrienden van Amstel LIVE
09:43RTL Tonight begint vanaf 2 februari 2026 later: dit is waarom