TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Leuk nieuws voor Edson da Graça. Hij is namelijk weer vader geworden. Het is inmiddels zijn vierde kindje en daar blijft het volgens de presentator ook bij.
Ondanks dat Edson inmiddels de klappen van de zweep kent als het om kinderen gaat, blijft het erg vermoeiend. Op Instagram is hij slapend te zien met zijn pasgeboren dochtertje Zaria.
“From the house Da Graça, first of her name, rightful heir to the kinderstoel, rightful queen of the poepluier, protector of the seven spenen, mother of slapeloze nachten, breaker of onze harten. #nugaatdeknooperin.
De presentator heeft ook al twee zoontjes en een dochter.
Ondanks het slaapgebrek timmert Edson dit seizoen behoorlijk aan de weg in televisieland. Naast Matched by Mum (Videoland) is hij ook het nieuwe gezicht van Heel Holland Bakt Kids en neemt hij plaats in de jury van Holland's Got Talent. Ook werkt hij met Anita Witzier aan het gloednieuwe liefdesprogramma Festival van de Liefde.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten