TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
"Martijn is voor mij The Voice. Het is een eer dat ik in zijn voetsporen mag treden", aldus Edson over de begeerde tv-klus. "Ik hoop dat ik hem trots kan maken, dat hij kan zeggen: 'Het is in goede handen'. Ik heb Martijn geappt en precies dit gezegd."
Edson vormt een presentatieduo met Chantal Janzen. "Ik ken Chantal natuurlijk ook van Holland's Got Talent, dus dat zit sowieso wel snor", zegt de presentator over zijn collega. "We hebben daar al een bepaalde chemie met elkaar. (...) Gewoon fantastisch dat we dit samen mogen gaan doen."
Martijn presenteerde The Voice of Holland twaalf jaar lang, eerst samen met Wendy van Dijk en daarna met Chantal Janzen, tot in 2022 de BOOS-aflevering over de misstanden achter de schermen bij de talentenjacht online kwam. Begin dit jaar deelde Martijn dat hij ongeneeslijk ziek is. De presentator zal geen deel uitmaken van de revival van de talentenjacht.
Ook het presenteren van The Voice Kids, wat Martijn ook jarenlang deed, wordt overgenomen en wel door Jamai Loman (die heeft gereageerd op zijn 'rare' persfoto) en Quinty Misiedjan. Hier lees je welke coaches in 2026 te zien zijn in de rode draaistoelen.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Ewout: Gevaarlijke gevangenissen, Rogue Assassin
22:08Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten