TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Radio-dj en zanger Edwin Evers gaat voor het eerst in zijn carrière een tv-programma presenteren. Hij wordt namelijk de presentator van de nieuwe SBS6-talentenshow UNPLUGGED. Dat meldt Shownieuws.
''Ik heb ja gezegd gewoon omdat het me wel leuk leek. Het klonk als een leuk programma waar muziek een hoofdrol speelt. Dus mensen die niet alleen kunnen zingen, maar zichzelf ook kunnen begeleiden. Wat het allemaal nog ingewikkelder en leuker maakt'', aldus Evers tegen Shownieuws. ''Ik presenteer me niet als een volleerd televisiepresentator, dat ben ik niet. Het kan ook zijn dat ze na 1 aflevering al denken: nee, het was toch geen goede keuze'', zegt hij lachend.
UNPLUGGED is een nieuwe talentenshow van SBS6, die in 2025 op de buis komt. In dit muziekprogramma gaan singer-songwriters bekende nummers akoestisch spelen. MEAU, Thomas Acda en Douwe Bob zijn de coaches in het programma en zullen de deelnemers begeleiden. Deelnemers kunnen zich speciaal voor een van de drie coaches aanmelden. De kandidaten maken kans op een theatertour en mogen bij de winst optreden in het voorprogramma van optredens van hun coach.
Partnerbijdrage
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer